• انتشار: 28 نوامبر 2016
  • ساعت: 11:12
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 15680
پرینت

امنیت ملی دو عضو گروه داعش  را در کابل دستگیر کرد

ماموران ریاست امنیت ملی، دو عضو گروه تروریستی داعش را که قصد حمله انتحاری داشتند را در ناحیه پنجم شهر کابل دستگیر کرده اند.

خبرنامه ای که این ریاست به رسانه ها فرستاده است، گفته شده این تروریستان باشندگان ولایت هرات هستند و قصد داشتند که برای آموزش حملات انتحاری به ننگرهار بروند.

خبرنامه همچنین افزوده است که این تروریستان جلیل احمد فرزند سیداحمد و حامد فرزند امین الله نام دارند در ولایت هرات با گروه تروریستی داعش بیعت کرده بودند.

تروریستان در بازجویی های ابتدایی اعتراف کرده اند  که توسط ملاعبدالطیف مسؤول تبلیغاتی گروه داعش در ولسوالی کرخ ولایت هرات به گروه تروریستی داعش جذب گردیده اند .

امنیت ملی می گوید که دشمنان مردم افغانستان در تلاش اند تا از عواطف پاک نوجوانان استفاده کرده و آنها را با وعده های دروغین فریب داده حملات تروریستی و انفجاری را با استفاده از انها بالای مردم متدین و مظلوم افغانستان انجام دهند.

ریاست عمومی امنیت ملی از تمام  والدین محترم، بزرگان و عالمان دینی تقاضا مینماید تا اطفال و نوجوانان را رهنمایی درست نمایند که فریب دشمنان صلح و ثبات افغانستان را نخورده و به گروه های تروریستی نپیوندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.