• انتشار: 1 ژوئن 2017
  • ساعت: 14:39
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 21267
پرینت

امنیت ملی از یک رویداد خونین در ننگرهار جلوگیری کرد

ریاست امنیت ملی اعلام کرده است که یک گروه شش نفری تروریستان را در ولایت ننگرهار دستگیر کرده که قصد انجام یک حمله خونین در این ولایت را داشته اند.

خبرنامه ای که ریاست امنیت ملی منتشر کرده، گفته شده است که تروریستان به دستور شورای پیشاور به ولایت ننگرهار اعزام شده بودند و قصد داشتند تا در یکی از نقاط مزدحم شهر ننگرهار را مورد هجوم قرار دهند.

به نقل از خبرنامه، تروریستان به نام های عزیز الله فرزند سیدالرحمن، فرد انتحاری، رحمت الله فرزند نیک محمد، سازمانده گروه، نزاکت مشهور به «وفا» فرزند سید اقرار، راهنمای فرد انتحاری، نورعلی فرزند نیک محمد، نگهدارنده فرد انتحاری، قاری زاهد فرزند حکیم خان، انتقال دهنده فرد انتحاری به محل و طاهر مشهور به ابوذر فرزند اکبرخان، حمله کننده تهاجمی هستند.

این تروریستان توسط نیروی قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی از ولسوالی بهسود ولایت ننگرهار بازداشت نموده است.

ریاست امنیت ملی می گوید که حملات گروه تروریستی طالبان که اخیراً انجام یافته نشاندهنده آن است که طالبان دیگر توانائی مقاومت را در برابر نیروی دفاعی و امنیتی کشور نداشته و تاکتیک عملیات تروریستی خویش را تغیر داده اند و به منظور تبلیغات بیشتر، نقاط مزدحم شهر ها را که قربانی آن، مردم ملکی می باشد هدف حملات تروریستی قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.