سیاستِتیتر یک

امرالله صالح: ملا هبت الله مرده است و پاکستان نقش او را بازی می کند

امرالله صالح معاون نخست دولت سقوط کرده اشرف غنی می گوید که ملا هبت الله رهبر عالی امارت اسلامی مرده است و سازمان استخبارات پاکستان نقش او را برای فعلا بازی می کند.

امرالله صالح معاون نخست دولت سقوط کرده اشرف غنی امروز (یکشنبه ۱۲ جدی) در واکنش به انتشار فلم ویدیویی از تخریب حصارهای مرزی پاکستان روی خط دیورند توسط نیروهای امارت اسلامی در ولایات نیمروز و ننگرهار می گوید از آنجایی که ملا هبت الله آخندزاده مرده است و پاکستان نقش آن را بازی می کند، این حصارها در حال حاضر عملا بی معنا است.

آقای صالح گفته است فلم تخریب برخی حصارهای مرزی پاکستان توسط چند طالب «بی مصرف» تنها بخشی از برنامه آی آس آی (استخبارات پاکستان) است تا به طالبان چهره ای با هویت ملی افغانستان بدهد.

لازم به ذکر است که در چند روز اخیر فایل های ویدیویی منتشر شده که نشان می دهد برخی از افراد طالبان در ولایات نیمروز و ننگرهار حصارهای مرزی پاکستان روی خط دیورند را تخریب می کنند و به پاکستان نیز نسبت به ادامه ساخت این حصارها هشدار می دهند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. صالح جان.
    لطفن دست از سر مردم بیچاره افغانستان بردار. امتحانت را دادی،لافهای استخباراتی ات هم معلوم شد،خاطر رسیدن به قدرت رقاصه گری کردی اما در همه امور ناکام بودی.
    بودن در قدرت شخصیت میخواهد. شرم هم چیز خوبیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا