برگزیده هاسیاست

امرالله صالح: طالبان مالک افغانستان نیستند اما می توانند بخشی از آن باشند

امرالله صالح معاون نخست دولت سقوط کرده اشرف غنی می گوید که طالبان مالک افغانستان نیستند اما می توانند بخشی از افغانستان باشند.

امرالله صالح معاون نخست دولت سقوط کرده اشرف غنی امروز (پنجشنبه ۹ جدی) در برگه توئیترش نوشته است که طالبان مالکان افغانستان نیستند اما می توانند بخشی از افغانستان باشند.

آقای امرالله صالح همچنین گفته است که با افتخار علیه طالبان جنگیده است و به جنگ با آنها تا زمانی که افغانستان خانه ای برای همه افغان ها باشد ادامه خواهد داد.

وی بار دیگر در توئیت خود به موضع همیشگی اش در قبال نقش پاکستان در افغانستان اشاره کرده و گفته است که افغانستان بزرگ تر از آن است که توسط پاکستان بلعیده شود.

امرالله صالح همچنین ظاهرا در واکنش به مصاحبه تازه اشرف غنی با سر نیک کارتر رئیس اسبق ستاد مشترک بریتانیا که از رادیو ۴ بی بی سی منتشر شد، گفته است که راه حل نشر و پخش مصاحبه های نوستالژیک نمی باشد. «این تازه آغاز راه است.»

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. جناب صالح آیا همین رهبران تنظیم های جهادی با یک عده احزاب سیاسی باعث آمدن طالبان نشدند که حالادرکنارشمادرجهبه مقامت شریک شده اند که بعد پیروزی شما موقف ومقامی راتصاحب شوند آیا دوستم،عطامحمدنور،محقق وغیره وغیره درسقوط حکومت شما خوش وسهم نداشتند ،،ایاهمین ها قبل ازحکومت شما درچوروچپاول وغضب ملگیت دولت وزورگوئی ها سهم ودست نداشتند،،آیا همین ها طالبان را بخاطر نابودی وبیچاره شدن مردم توسط طالبان وبا طالبان شریک نیستند،،حالا مردم متوطن دروطن دردوباره آمدن همین مفسدین هیچ علاقه ندارند زیرا همیشه باعث درد ورنج برای مردم واقع شده اند حیف به احمد مسعود که این ناشایسته درپهلویت باشند هرگاه همین مفسدین نمی بود شاید اگثریت زیاد مردم درجهبه مقاومت می پیوستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا