• انتشار: 26 اکتبر 2020
  • ساعت: 13:11
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 50055
پرینت
واکنش عبدالله به کشته شدن فرد شماره دوی القاعده در غزنی

افغانستان مکانی برای تروریستان نیست

عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی در واکنش به کشته شدن ابو محسن المصری فرد شماره دوی القاعده در ولایت غزنی گفت تروریستان القاعده باید بدانند که افغانستان مکان فعالیت آنان نیست.

رئیس شورای عالی مصالحه ملی در واکنش به کشته شدن مسئول شبکه القاعده برای شبه قاره هند توسط امنیت ملی در غزنی گفت، افغانستان مکانی امن برای تروریست‌های القاعده و داعش نیست.

عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی در اعلامیه‌ای به کشته شدن یکی از رهبران القاعده در افغانستان واکنش نشان داد و گفت گروه های تروریستی به ویژه القاعده و داعش با نابودی رهبران شان، باید به این نتیجه رسیده باشند، که افغانستان مکان امنی برای فعالیت آنان نیست.

در ادامه این اعلامیه به نقل از عبدالله گفته شده متأسفانه این گروه‌ها با استفاده از جنگ و خشونت‌های جاری در کشور به فعالیت‌های تروریستی و هراس‌افگنانه ادامه می‌دهند.

رئیس شورای عالی مصالحه ملی بیان کرد:« باور داریم که با تأمین صلح عادلانه، سراسری و پایدار، برای همیشه جلو فعالیت و اقدامات گروه‌های تروریستی در کشور گرفته خواهد شد.»

امنیت ملی افغانستان دو روز قبل اعلام کرد که ابومحسن المصری، از فرماندهان و مسئول شبکه تروریستی القاعده در شبه قاره هند، توسط نیروهای امنیتی در ولایت غزنی کشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.