• انتشار: 17 اکتبر 2019
  • ساعت: 16:52
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 38767
پرینت
برای نخستین‌بار

افغانستان ریاست مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی را به دست آورد

مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، یک فدراسیونی بین‌المللی است و اعضای شورای سیاست‌گذاری آن متشکل از معاونین و یا نماینده‌های با صلاحیت وزرای صحت و روسای تشکل‌های بخش صحت کشورهای اسلامی می باشد.

وزارت صحت عامه می‌گوید برای نخستین‌بار وحید مجروح از افغانستان به عنوان رییس مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی انتخاب شده است.
وزارت صحت عامه امروز پنج‌شنبه(۲۵میزان) در یک خبرنامه گفت وحید مجروح، سخنگوی این وزارت از سوی شورای سیاست‌گذاری مرکز توسعه گردش‌گری سلامت کشورهای اسلامی مقیم تهران، روز سه شنبه طی فرمانی به عنوان رییس مرکز توسعه گردشگری کشورهای اسلامی منصوب گردیده است.

مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، یک فدراسیونی بین‌المللی است و اعضای شورای سیاست‌گذاری آن متشکل از معاونین و یا نماینده‌های با صلاحیت وزرای صحت و روسای تشکل‌های بخش صحت کشورهای اسلامی است.
این نهاد در سال ۱۳۹۴ با هدف شبکه‌سازی موثر فعالان حوزه صحت کشورهای اسلامی ایجاد گردید و نمایندگان تشکلات گردشگری صحی کشورهای غیراسلامی نیز مانند هند، چین، روسیه، گرجستان، ایتالیا، مجارستان، صربستان و… عضو ناظر شورای سیاست‌گذاری این نهاد بین‌المللی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.