اجتماعی

اعتراض متقاضیان پاسپورت؛ جدول سیستم آنلاین پاسپورت را نشر کنید

شمار زیادی از شهروندان کشور که به اداره های پاسپورت در سطح کشور برای دریافت گذرنامه مراجعه کرده اند از بی نظمی و سرگردانی زیاد اعتراض کرده اند.

بسیاری از این متقاضیان می گویند که در زمان دولت پیشین جهت دریافت پاسپورت به ریاست پاسپورت مراجعه کرده و پول تعرفه صدور پاسپورت را به بانک تحویل کرده اند اما اکنون با گذشت نزدیک به هفت ماه همچنان موفق به دریافت گذرنامه های خود نشده اند.

این شهروندان می‌گویند ثبت نام شان را در زمان دولت اشرف غنی کرده اما پول پاسپورت را به حساب ریاست عمومی پاسپورت در زمان حکومت امارت اسلامی تحویل بانک کرده اند، اما اکنون ریاست پاسپورت جدول ثبت نام شدگان در حکومت قبلی را نشر نمی نماید.

به گفته این شهروندان، با آنکه وعده نشر جدول ثبت نام شدگان در حکومت قبلی را داده اند اما با گذشت بیش از ۷ ماه آن ‌را نشر نکرده اند تا شهروندان جهت بایومتریک و اخذ پاسپورت مراجعه نمایند.

این شهروندان می‌گویند که به دلیل نداشتن پاسپورت با مشکلات جدی مواجه اند و نمی توانند حتی مریضان شان را غرض معالجه به بیرون از کشور منتقل نمایند.

شماری از این شهروندان همچنین با نوشتن و امضای یک عریضه طویل از وزارت امور داخله امارت اسلامی خواسته اند تا هر چه سریع تر جدول سیستم آنلاین پاسپورت را نشر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا