• انتشار: ۲۰ جوزا ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۰:۵۰
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 59210
پرینت

اعتراضات در بدخشان وارد دومین روز خود گردید/هیات بررسی از سوی رئیس جمهور تعیین شد

دومین روز اعتراضات مردمی در ولایت بدخشان، ریاست جمهوری هیاتی را به منظور بررسی چگونه به خشونت کشیده شدن تظاهرات در این ولایت توظیف کرد.

در دومین روز اعتراضات مردمی در ولایت بدخشان، ریاست جمهوری هیاتی را به منظور بررسی چگونه به خشونت کشیده شدن تظاهرات در این ولایت توظیف کرد.

ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌ی گفته است بر اساس حکم رییس جمهور غنی، هیاتی از مرکز به منظور بررسی دقیق و همه جانبه چگونگی به خشونت کشیده شدن اعتراضات مردمی در ولایت بدخشان توظیف کرده است.

در این خبرنامه آمده است: «بر اساس این حکم، هیات مذکور تحت ریاست عبدالودود ثابت، مشاور ریاست جمهوری به ترکیب نمایندگان با صلاحیت ادار‌ه‌ی ارگان های محلی، دفتر شورای امنیت ملی، احمد ضیا یفتلی نمایندۀ بدخشان در ولسی جرگه، دگرجنرال صبغت الله سایق عضو کمیسیون موظف امنیت سرحدی، نمایندۀ با صلاحیت وزارت امور داخله و نمایندۀ با صلاحیت ریاست عمومی امنیت ملی توظیف گردیده اند.»

خبرنامه افزود، هیات مکلف است تا مشکل به وجود آمده و چالش های مردم را مورد بررسی عمیق قرار داده و یافته ها و راه حل‌های خویش را هرچه عاجل از طریق دفتر شورای امنیت ملی اراییه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.