• انتشار: ۴ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۰۰:۵۱
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 66542
پرینت

اظهارات سرمربی کریکت اسکاتلند پس از باخت به افغانستان: شکست تحقیرآمیزی بود

تیم ملی کریکت افغانستان شام دوشنبه ۳ عقرب در یک بازی حساس و هیجانی در چارچوب مسابقات جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان در شهر شارجه امارات به مصاف تیم اسکاتلند رفت که با اختلاف سنگین ۱۳۰ دوش به پیروزی رسید.

«شان بورگر» سرمربی اسکاتلند شکست تیمش مقابل افغانستان را «تحقیرآمیز» توصیف کرد و گفت انتظار دارد که اعضای تیمش بتوانند وجهه شان را در ادامه بازی های جام جهانی ۲۰ آوره نشان دهند.

تیم ملی کریکت افغانستان روز دوشنبه ۳ عقرب در چارچوب بازی های جام جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان به مصاف تیم اسکاتلند رفت که ۱۹۰ دوش را ثبت کرد.

اما بازیکنان تیم اسکاتلند نتوانستند این هدف را تکمیل کنند و در نتیجه بازی را با اختلاف سنگین ۱۳۰ دوش به کریکت بازان کشورمان واگذار کردند.

به نقل از نیوز اسپورت اسکاتلند، شان بورگر گفت: «واقعا شکست تحقیرآمیزی بود، اما قرار نیست که این بازی تا ابد در ذهن ها بماند؛ ما تا چند روز دیگر بازی دیگری پیش رو داریم، باید دوباره سازماندهی کنیم و به مصاف “نامیبیا” برویم.»

سرمربی اسکاتلند به نام برخی از بازیکنان مشهور افغانستان اشاره کرد و گفت که «زمانی که بازیکنی تمام وقت خود را صرف بازی با بازیکنانی در سطح برتر جهان می کند، خب نتیجه اش این می شود که بازی اش هر روز بهتر می گردد.»

بیشتر بخوانید:

جام جهانی کریکت؛ تیم افغانستان با پرچم جمهوری، اسکاتلند را شکست داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.