• انتشار: 14 دسامبر 2020
  • ساعت: 11:12
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 51977
پرینت

اصابت گلوله هاوان بر یک خانه مسکونی در لغمان ۱۲ کشته و زخمی بر جای گذاشت

اسدالله دولت‌زی، سخنگوی والی لغمان امروز (دوشنبه، ۲۴ قوس) به رسانه ها گفت اصابت گلوله هاوان ناوقت دیروز در منطقۀ «اسلام‌آباد» از مربوطات ولسوالی علی‌شنگ این ولایت رخ داده است.

مسوولان محلی در ولایت لغمان تأیید می‌کنند که اصابت گلولۀ هاوان بر یک خانۀ رهایشی در این ولایت سه کشته و نُه زخمی برجای گذاشته است.

اسدالله دولت‌زی، سخنگوی والی لغمان امروز (دوشنبه، ۲۴ قوس) به رسانه ها گفت این رویداد ناوقت دیروز در منطقۀ «اسلام‌آباد» از مربوطات ولسوالی علی‌شنگ این ولایت رخ داده است. آقای دولت‌زی می‌افزاید که این سرگلولۀ هاوان از سوی جنگ‌جویان گروه طالبان شلیک شده و بر یک خانۀ رهایشی اصابت کرده است.

سخنگوی والی لغمان خاطرنشان ساخت در انفجار این سرگلولۀ هاوان سه عضو این خانواده به شمول یک کودک کشته شده و نُه تن دیگر زخمی شده‌اند. آقای دولت‌زی علاوه می‌کند که این گلولۀ هاوان در جریان درگیری میان جنگ‌جویان گروه طالبان و نیروهای امنیتی از سوی طالبان شلیک شده است.

طالبان اما تاکنون در این باره چیزی نگفته‌اند.

لغمان در شرق کشور از ولایت‌های نسبتاً ناامن کشور است. جنگ‌جویان گروه طالبان در بخش‌هایی از این ولایت حضور دارند و هرازگاهی با نیروهای امنیتی کشور به درگیری می‌پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.