• انتشار: 5 اکتبر 2017
  • ساعت: 22:33
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 24932
پرینت

اشرف غنی: مسئله پاداش و یا مجازات مقامات جدی گرفته می شود

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور با تقدیر از کارکردهای چهار تن از مقامات کشور گفته است که مسئله پاداش و یا مجازات مقامات در دولت جدی گرفته می شود.

دفتر مطبوعاتی ارگ ریاست جمهوری در خبرنامه ای نوشته است که محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور بعدازظهر امروز (پنجشنبه) به منظور تقدیر از کارکردهای چهار تن از مقامات دولتی طی مراسمی در ارگ به این افراد مدال عالی دولتی «غازی میر مسجدی خان» را اعطا کرد.

براساس خبرنامه، رئیس جمهوری به منظور تقدیر و ستایش از خدمات و تلاش های داکتر «تیمورعلم» مشاور رئیس جمهوری در امور صحی، «عبدالسبحان رئوف» معاون پالیسی، نظارت و بررسی ریاست عمومی دفتر عالی ریاست جمهوری، «محمد یما شمس» رئیس عمومی اداره خط آهن وزارت فواید عامه، و «سید غلام حسین فخری» رئیس عمومی اداره عالی مبارزه علیه فساد اداری به آنها مدال های عالی دولتی «غازی میر مسجدی خان» را اعطا کرد.

آقای غنی پس از اعطای مدال ها، ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی، امانت داری و صداقت این افراد در انجام وظایف شان گفت که مسئله مکافات و مجازات بطور جدی گرفته می شود و افرادی که در وظایف شان از خود شایستگی نشان دهند، مورد قدردانی و ستایش قرار خواهند گرفت.

در پایان این مراسم نیز، افراد یاد شده ضمن قدردانی از رئیس جمهوری گفتند که در امور محوله شان متعهد بوده و بیش از پیش تلاش خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.