• انتشار: 25 آگوست 2020
  • ساعت: 12:56
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 47691
پرینت
واکنش فیروزالدین فیروز به معرفی شدنش به سارنوالی

از نظام فاسد توقع تقدیر ندارم

در عین حال وحید مجروح معین وزارت صحت عامه گفت از دو ماه بدینسو، سکوت کرده و نخواسته که عیب و راز درون خانه‌ای سکتور صحت به بیرون درز کند و پس از این به سکوت،اش ادامه نخواهد داد.

 فیروزالدین فیروز، وزیر پیشین صحت عامه در واکنش به معرفی شدن تیم رهبری این وزارت به سارنوالی از سوی اداره بازرس ریاست جمهوری گفت از نظام مفسد توقع تقدیر ندارند.

وزیر پیشین وزارت صحت عامه در برگه فیسبوک خود خطاب به  وحید مجروح معین برحال، شفیق‌الله شهیم و ماموسی زیور، معینان پیشین وزارت صحت عامه نوشت آن‌ها قربانی صداقت به او و باشندگان کشور شده اند.

وی این وضعیت را تاسف بار خواند و گفت خدمات صادقانه‌ای آنان برای همه روشن است.

آقای فیروز گفت تلاش های شبانه روزی این چهار معین موجب کاهش شدید پیامدهای منفی پاندیمی ویروس کرونا در افغانستان شده است.

وی نوشته است:«تاسف آور است به عوض اینکه تقدیر می شدید، توهین و شخصیت کشی را علیه تان ادامه دادند. از نظام مفسد و بی ارزش توقع تقدیر را نباید داشت.»

او همچنان افزود: «اداره فعلی غرق در فساد و بی‌کفایتی است، چیزی برای گفتن ندارد، مجبور است چند نفر مظلوم، مخلص و بی‌واسطه را به هر شکلی شده محکوم کند.»

در عین حال وحید مجروح معین وزارت صحت عامه گفت از دو ماه بدینسو، سکوت کرده و نخواسته که عیب و راز درون خانه‌ای سکتور صحت به بیرون درز کند و پس از این به سکوت،اش ادامه نخواهد داد.

مجروح در برگه فیسبوک خود نگاشت: «دو ماه می شود که گرفتار بحران سیاسی درون وزارت هستم و تا روز پنجشنبه گذشته نهمین کاندیدا به جای من به مقام عالی ریاست جمهوری از جانب وزیر صحت پیشنهاد شده است.»

وی تاکید کرد سر از امروز سه شبنه، ۴ سنبله ناگفته های زیادی را با مردم و رسانه ها شریک خواهد کرد.

این در حالی است که اداره بازرس ریاست جمهوری در تاریخ ۳ ماه روان فیروزالدین فیروز، ، وزیر پیشین صحت عامه و چهار معین برحال و پیشین این وزارت را به اتهام سوی استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌ای و حیف‌ومیل بودجه اختصاصی مبارزه با کرونا به لوی‌سارنوالی معرفی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.