• انتشار: 5 دسامبر 2015
  • ساعت: 16:49
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 4873
پرینت
نمایندگان مجلس:

 “از رحمت الله نبیل حمایت می کنیم”

برخی از نمایندگان مجلس انتشار خبری مبنی بر برکناری رحمت الله نبیل، رئیس عمومی امنیت ملی به دستور کشورهای بیگانه را محکوم کردند و گفتند که از نبیل حمایت می کنند.

عارف رحمانی، عضو مجلس می گوید که نباید رئیس جمهوری تحت تاثیر پیشنهادهای کشورهای بیگانه تحت عنوان رسیدن به صلح قرار بگیرد.

آقای رحمانی افزود “تنها نهادی که در کشور به صورت ملی کار کرده و به مردم تعهد داشته است، ریاست عمومی امنیت ملی بوده است.”

محمد سرور عثمانی فراهی نیز گفت رحمت الله نبیل فعالیت های بسیاری خوبی در سمت خود داشته و تاکنون دوباره از مجلس نمایندگان رای اعتماد گرفته است.

وی تاکیدکرد “از آقای نبیل حمایت می کنیم و اجازه نخواهیم داد وی از سمتش برکنار شود.”

گفتنی است در شبکه های اجتماعی اخیرا برخی کاربران به نقل از منابع نامعلومی خبری را منتشر کرده اند که گویا برخی کشورها از حکومت وحدت ملی خواسته اند تا برای رسیدن به صلح رحمت الله نبیل را باید برکنار کند.

سمیع الله صمیم، دیگر عضو مجلس نمایندگان نیز گفت “به آقای نبیل رای دادیم و از رای خود دفاع می کنیم. اجازه نمی دهیم شخصی که انگیزه ملی دارد را سلب صلاحیت کنند.”

آقای صمیم افزود که بدترین قسمت این خبر این می باشد که توسط خارجی ها دستور یا پیشنهاد شده است که آقای نبیل از سمت ریاست امنیت ملی کشور برکنار گردد.

رحمت الله نبیل در اوایل تشکیل حکومت وحدت ملی به عنوان رئیس عمومی امنیت ملی به مجلس معرفی شد و از نمایندگان رای اعتماد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.