• انتشار: 25 آگوست 2020
  • ساعت: 11:20
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 47666
پرینت

احتمال پیوستن مسی به منچستر سیتی قوت گرفته است

رقم آزاد سازی مسی ۷۰۰ میلیون یوروست و گفته می‌شود که باشگاه بارسلونا فقط در صورت دریافت چنین رقمی اجازه‌ی جدایی لئو مسی را صادر می‌کند.

منچسترسیتی در حال بررسی راه‌های جذب لیونل مسی از بارسونا است و هر روز به خرید این فوق ستاره نزدیک‌تر می‌شود.

گمانه‌زنی های زیادی پیرامون جدایی لیونل مسی از بارسلونا در این تابستان مطرح است. تنها یک سال تا پایان قرارداد فوق‌ستاره‌ی آرجنتینی با بارسا مانده و هنوز خبری از تمدید قرارداد نشده است و همین موضوع احتمال جدایی او را افزایش می‌دهد. یکی از مقاصد احتمالی او منچسترسیتی است.

چند روز پیش جوزپ ماریا بارتومئو، رییس باشگاه بارسلونا، در تلویزیون رسمی بارسا گفته بود مسی خودش می‌خواهد که در بارسلونا بازنشسته شود و در صورت تمایلش به جدایی، بارسا تلاشش را برای حفظ او خواهد کرد. البته این حرف ها به اعتقاد مارکا و اسپورت کاتالونیا صرفا جنبه‌ی رسانه‌ای داشت.

در حال حاضر گفته می‌شود که منچسترسیتی خود را برای ارائه‌ی پیشنهاد به فوق ستاره‌ی آرحنتینی آماده می‌کند. پپ گواردیولا، سرمربی سیتیزن‌ها، رابطه‌ی خوبی با مسی دارد و لئو هم بدش نمی‌آید که دوران خوشی را که با گواردیولا داشت دوباره تکرار کند. به گفته‌ی ESPN باشگاه منچسترسیتی در حال حاضر در حال بررسی قوانین مالی برای این انتقال است.

سیتیزن‌ها در حال بررسی شرایط هستند تا ببینند که از نظر قوانین فیر پلی مالی این انتقال به چه شکل برای آن‌ها میسر می‌شود تا بتوانند پیشنهاد خود را به بارسلونا برای خرید لیونل مسی ارائه دهند. رقم آزاد سازی مسی ۷۰۰ میلیون یوروست و گفته می‌شود که باشگاه بارسلونا فقط در صورت دریافت چنین رقمی اجازه‌ی جدایی لئو مسی را صادر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.