• انتشار: 3 فوریه 2021
  • ساعت: 17:15
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 54079
پرینت
دیدار یونس قانونی با مجمع شوراهای مردمی

اجماع ملی برای صلح یک ضرورت است

محمد یونس قانونی در دیدار با مجمع شوراهای مردمی در کابل اجماع ملی را برای پیشبرد صلح مهم ارزیابی نمود.

محمد یونس قانونی معاون پیشین ریاست جمهوری و عضو شورای رهبری جمعیت اسلامی پس از چاشت دیروز با جریانی بزرگ، تحت نام مجمع شوراهای مردمی و نهادهای مدنی که مشمول ۱۲۰ نهاد، انجمن‌ها و شوراهای مردمی و سیاسی می‌باشد، دیدار کرد.
در این دیدار، شماری از نمایندگان شوراهای و نهادهای اجتماعی-سیاسی-مردمی صحبت کرده و نگرانی‌ها و پیشنهادات و نظرات شان را شریک ساختند.

زین‌الدین علمیار مسئول نهاد اجتماعی جوانان عدالتخواه، بانو‌ نایبی ریس کاروان امید زنان، محمد یعقوب نماینده جوانان لوی پکتیا و مجتبی مرزبان ریس مجمع شوراهای مردمی و ریس شورای بزرگ کابلیان به نمایندگی از سایر جوانان حاضر در مجلس به ایراد سخن پرداخته و پیرامون سه مورد مشخص نظریات، پیشنهادات و نگرانی های خودشان را شریک ساختند.
محمد یونس قانونی متعاقب استماع نقطه نظرات و دیدگاه‌های حضار در مجلس ضمن ابراز قدردانی از احساس بلند جوانان و ستایش از توانایی‌های نسل نو کشور، با وضاحت تمام پیرامون تحولات سیاسی و امنیتی موجود در کشور، گفت‌وگوهای صلح دوحه و انکشافات آن و نیز روی اهمیت شکل‌گیری اجماع ملی و توجه به دیدگاه‌های مردم، جامعه مدنی، نهادهای مرتبط، خاصتاً نسل جوان کشور و نقش سازنده آنان در محور صلح تأکید و صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.