ورزشی

اتلتیکو مادرید مغلوب بارسلونا شد

در بازی های هفته سوم لالیگا، و در دیداری حساس تیم فوتبال بارسلونا با درخشش دو ستاره ی خود نیمار و مسی موفق شد در ویسنته کالدرون برابر اتلتیکو مادرید به پیروزی برسد.

سیمئونه در این بازی از سه بازیکن جدید خود در ترکیب ابتدایی استفاده نکرد، و در سمت مقابل نکته مهم ترکیب بارسلونا، غیبت لیونل مسی بود که با تصمیم انریکه، نیمکت نشین بود.

در نیمه اول فقط یک شوت درون چارچوب رقم خورد، ولی هر دو تیم به فرصت های نسبتاً خوبی رسیدند، بهترین موقعیت اتلتیکو که بازی را بهتر شروع کرد، توسط تورس هدر رفت. در سمت مقابل نیز سوارز در اواسط نیمه اول تیر دروازه میزبان را به لرزه درآورد.

با شروع نیمه دوم، اتفاقات مهمی رقم خورد. میزبان خیلی زود در دقیقه ۵۱ توسط، تورس به گل رسید، مهاجم باتجربه اتلتیکو، در موقعیت تک به تک صاحب توپ شد و ضربه وی بعد از برخورد به تیر دروازه، به قعر دروازه رفت تا بارسلونا در آغاز نیمه دوم شوک اول را خیلی سریع دریافت کند.

اما این گل خیلی زود توسط میهمان پاسخ داده شد، در دقیقه ۵۵ ضربه آزاد دیدنی نیمار، دروازه اوبلاک را گشود تا تیم انریکه خیلی سریع بتواند به بازی برگردد.

دقایقی بعد، بارسا که روحیه گرفته بود، فوق ستاره آرژانتینی اش را در زمین دید، مسی جای راکیتیچ را گرفت و بارسا باز هم میدان داریش را با خلق موقعیت همراه کرد.

فشارهای بارسا جواب داد و در دقیقه ۷۷، روی پاس سوارز، ستاره بارسلونا موفق شد بار دیگر در کالدرون به گل برسد، گلی که باز هم به معنی کسب سه امتیاز برای بارسلونا بود.

در نهایت با وجود تلاش اتلتیکو، میزبان نتوانست گل خورده را جبران کند؛ هم اکنون بارسلونا با ۹ امتیاز اکنون صدرنشین هست و تیم اتلتیکو مارید با ۶ امتیاز در رده ی پنجم جدول است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا