• انتشار: 7 ژانویه 2016
  • ساعت: 15:49
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 5888
پرینت

آمر انستیتوت وترنری و زراعت ولایت پروان مورد حمله مسلحانه قرار گرفت

افراد مسلح، اوخرا شب گذشته (شب پنجشنبه) بر منزل روشنا خالد، آمر انستیتوت وترنری و زراعت ولایت پروان حمله کردند ولی تلفاتی در پی نداشت.

محمدزمان مموزی فرمانده پولیس ولایت پروان گفت که تاکنون در پیوند به این رویداد کسی بازداشت نشده است ولی پولیس در جستجوی این افراد هست.

در عین حال؛ روشنا خالد، آمر انستیتوت وترنری و زراعت ولایت پروان می گوید: “ساعت ده بجه شب بر منزلش، افراد مسلح ناشناس حمله کردند که شیشه های منزل شکست و بر موترشان تیراندازی صورت گرفت؛ اما به اعضای خانواده و یا کسی آسیب نرسیده است”.

وی اضافه کرد: ” سه نفر مسلح در یک موتر کرولا بود و به سوی ما آتش گشودند. شش پوچک مرمی کلاشینکوف از کوچه یافت شد. سه شیشه خانه شکسته و یک موتر کرولا مشابه به موتر کرولای ما که در کوچه ایستاده بود؛ بالای آن هم فیر شده بود”.

وی خاطر نشان کرد، او با کسی خصومت شخصی ندارد؛ اما به دلیل اینکه در جامعه فعال است و پیش از این نیز سخنگوی ولایت بوده؛ ممکن است که می خواهند را ترورم کنند.

او از نهادهای امنیتی پروان خواسته که در این مورد، اقدامات جدی کنند و هشدار داد که اگر اقدامات در این زمینه صورت نگیرد؛ ولایت پروان را ترک می کند.

یک هفته پیش از این رویداد؛ یک تن از علمای دینی بنام مولوی محمدآقا شب هنگام توسط افراد مسلح ناشناس موتر تیراندازی قرار گرفته و کشته شد.

 

 

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *