• انتشار: 5 سپتامبر 2016
  • ساعت: 07:41
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 13019
پرینت

آلمان برای مهاجران وبسایتی برای آموزش ارزش های مسایل جنسی در اروپا راه اندازی کرده است

به دنبال شکایت ها و اتهامات بسیار تجاوزات جنسی علیه مهاجران در اروپا، آلمان وبسایتی را برای آموزش قوانین و ارزش های مسایل جنسی در اروپا برای مهاجران راه اندازی کرده است.

این وبسایت که با نام زانزو است اوایل سال جاری میلادی توسط وزارت صحت آلمان راه اندازی شد.

مقامات در وزارت صحت آلمان می گویند این وبسایت به ۱۲ زبان به شمول انگلیسی، عربی و فرانسوی (فارسی و پشتو ندارد) راه اندازی شده، تا به مهاجرانی که به تازگی وارد آلمان می شوند فرصت شناخت بهتر از قوانین و ارزش های مسایل جنسی در اروپا را بدهد.

به گفته این مقامات، این وبسایت به تمامی جنبه های مختلف مسایل جنسی به شمول جنبه های فیزیکی و مسایل قانونی آن در اروپا پرداخته است.

وبسایت زانزو همچنین مراکز درمانی و مشاوره مسایل جنسی در آلمان را معرفی کرده است.

به گفته مقامات آلمان، از آنجایی که بسیاری از مهاجران به تنهایی و بدون همسر مسافرت می کنند، این وبسایت تماشای فیلم های پورن و خودارضایی را برای آنان مجاز دانسته است. البته ناگفته نماند که پیش تر موضوع آموزش اجباری مسایل جنسی و خودارضایی در کودکستان ها و مکاتب این کشور نیز قبلا اعتراض هایی را به دنبال داشت.

در این وبسایت همچنین به خشونت های جنسی نیز اشاره شده و گفته شده که خشونت های جنسی به شمول آمیزش اجباری، سواستفاده جنسی و تجاوز از جرایم محسوب می شود و مرتکبان مجازات سختی خواهند شد.

همچنین در این خصوص گفته شده که اگر شخصی با عمل و یا کلماتی که مربوط به مسایل جنسی می شود به کسی حمله کرده و یا حتی با این رفتارها کسی را تحقیر کند، باز هم به خشونت های جنسی مربوط می شود.

این وبسایت می افزاید اظهار نظرهای بی ادبانه، لمس، آزار و اذیت توسط پیام و یا ایمیل، و یا انتشار عکس های برهنه شخصی بدون کسب اجازه قبلی از وی برخلاف قانون این کشور می باشد. براساس وبسایت، قوانین رضایت حتی شامل حال زوج های متاهل نیز می باشد.

وبسایت می نویسد: “شما خود تصمیم می گیرید که اجازه دهید عضوی از خانواده شما و یا همسرتان شما را لمس کند و یا خیر.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.