• انتشار: ۲۳ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۷:۱۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 28208
پرینت

۶۷ هراس افکن در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که دست کم ۶۷ تن از هراس افکنان در نقاط مختلف کشور توسط نیروهای امنیتی به هلاکت رسیده اند.

وزارت دفاع ملی با ارسال خبرنامه ای به رسانه ها نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ عملیات مشترک تهاجمی پلان شده، ۷۷ عملیات خاص کوماندویی و ۳ ضربه هوایی را علیه هراس افکنان در نقاط مختلف کشور راه اندازی کردند، که در نتیجه آن دست کم ۶۷ تن از هراس افکنان به شمول ۳ عضو گروه داعش به هلاکت رسیدند و ۲۴ تن دیگر زخمی شدند.

براساس خبرنامه وزارت دفاع ملی، این عملیات که با حمایت قوای توپچی و نیروی هوایی صورت گرفت در ولایات ننگرهار، غزنی، کندهار، ارزگان، زابل، بادغیس، غور، بلخ، فاریاب، بدخشان، بغلان و هلمند  راه اندازی گردید.

منبع می نویسد که در ولسوالی ارغنداب ولایت زابل  ۳۴ عضو طالبان کشته شده و ۹ تن دیگرشان زخمی، در ولسوالی های ناوه و نادعلی ولایت هلمند ۸ تن دهشت افگن به هلاکت رسیده و ۳ تن دیگرشان زخمی، در ولسوالی چوره ولایت ارزگان ۷ دهشت افگن کشته شده و ۲ تن زخمی و در ولسوالی میوند ولایت کندهار نیز ۵ دهشت افگن کشته شده و ۴ تن دیگر زخمی شدند.

به همین ترتیب، در ولسوالی های چمتال و چهار بولک ولایت بلخ ۵ هراس افکن کشته شده و ۳ تن دیگر زخمی، در ولسوالی جرم ولایت بدخشان ۳ شورشی مسلح کشته شده، در ولسوالی ده بالای ولایت ننگرهار ۳ عضو داعش به هلاکت رسیده و در ساحات پشیان ولایت بغلان نیز ۲ دهشت افکن کشته شده و ۳ تن دیگر زخمی گردیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *