• انتشار: ۳ اسد ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۳:۱۸
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 11326
پرینت

۵۳ دهشت افکن از جمله ۴۹ تروریست داعشی به هلاکت رسیدند

نیروهای امنیتی کشور در ادامه عملیات روزانه شان برای پاکسازی کشور از وجود دشمنان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ تن از دهشت افکنان از جمله ۴۹ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

 

وزارت دفاع ملی با درج خبرنامه ای نوشت؛ نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات های متعددی را در ولایات ننگرهار، پکتیا، پکتیکا، خوست، کندهار، زابل، سمنگان، جوزجان، کندز و هلمند راه اندازی کردند که در نتیجه این عملیات، ۵۳ تن از دهشت افگنان به شمول ۴۹ تروریست گروه داعش کشته شده، ۱۴ تن زخمی و ۳ تن دیگر نیز دستگیر شدند.

وزارت دفاع ملی جزئیات عملیات تازه نیروهای امنیتی را به شرح زیر اعلام می کند:

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی های کوت و اچین ولایت ننگرهار صورت گرفت، ۴۹ تن از تروریستان داعشی کشته شده و ۱۲ باب مخفیگاه آنان و یک انبار مهماتشان نیز تخریب گردید.

در عملیاتی که در حومه شهر قلات مرکز ولایت زابل راه اندازی شد، ۴ تن از شورشیان طالبان کشته شده، ۶ تن زخمی شده و ۳ تن دیگر نیز دستگیر شدند.

به همین ترتیب در نتیجه عملیات تصفیه ای نیروهای اردوی ملی در مربوطات ولسوالی های قلعه ذال ولایت کندز و صبری ولایت خوست، ۸ تن از دهشت افگنان زخمی شدند.

تاکنون هیچ یک از گروه های شورشی و تروریستی از جمله طالبان و داعش در خصوص این گزارش چیزی نگفته اند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می افزاید که در جریان این عملیات ها که برای تامین امنیت و آرامش مردم افغانسان راه اندازی گردیده بود، ۳ تن از سربازان اردوی ملی کشور به شهادت رسیدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *