• انتشار: 25 مارس 2018
  • ساعت: 21:07
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27329
پرینت
وزارت دفاع:

۳۲ هراس افکن طی درگیری های تازه به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان علیه هراس افکنان، دست کم ۳۲ تن از آنان را طی ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسانده اند.

وزارت دفاع ملی با نشر خبرنامه ای امروز (یکشنبه) نوشته که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۳۲ تن از هراس افکنان به شمول ۵ عضو گروه تروریستی داعش را به هلاکت رسانده و ۳۱ تن دیگر را زخمی کرده اند.

در خبرنامه وزارت دفاع ملی آمده است که در ولسوالی های خان آباد، امام صاحب و آقتاش ولایت کندز ۱۱ تن از هراس افکنان کشته شده، ۷ تن دیگر به شمول یک تبعه پاکستانی زخمی شده، ۲ باب مخفیگاه و یک عراده آنان نیز منهدم گردید.

در ولسوالی های گیلان، واغظ و اندر ولایت غزنی نیز ۱۱ تن از شورشیان مسلح کشته شده، ۱۲ تن دیگرشان زخمی و سه عراده موترسایکل شورشیان بدست نیروهای امنیتی افتاد.

در ولسوالی قادس ولایت بادغیس نیز ۴ تن از دهشت افکنان کشته شدهف ۱۱ تن دیگر زخمی و ۵ عراده موترسایکل و یک قرارگاه دشمنان منهدم گردید.

به همین ترتیب، طی عملیات در لسوالی ده بالای ولایت ننگرهار سه تن تبعه پاکستانی عضو گروه داعش به هلاکت رسیدند.

در ولسوالی چپه دره ولایت کنر نیز ۲ عضو داعش کشته شده و در ترینکوت مرکز ولایت ارزگان نیز یک دهشت افکن کشته شده و یک تن دیگر زخمی شد.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش علاوه می کند که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۶۸ عملیات خاص در ۶ ولایت کشور راه اندازی کردند. همچنین نیروی هوایی نیز ۷۰ پرواز در حمایت نیروهای اردوی ملی اجرا کرد و ۱۴ ضربه نیز به دشمنان وارد کرد.

تاکنون هیچ یک از گروه های مسلح در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *