• انتشار: 14 مارس 2018
  • ساعت: 13:09
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27069
پرینت

۲۴ هراس افکن طی درگیری های تازه کشته و زخمی شدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۲ هراس افکن را در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسانده و ۱۲ تن دیگر را زخمی کرده اند.

وزارت دفاع ملی با نشر خبرنامه ای امروز (چهارشنبه) نوشته که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته در عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی دست کم ۱۲ تن از هراس افکنان به شمول دو فرمانده محلی طالبان را به هلاکت رسانده و ۱۲ تن دیگر را زخمی ساختند.

وزارت دفاع ملی می گوید این عملیات با حمایت نیروهای توپچی و هوایی در ولایات ننگرهار، کنر، پروان، غزنی، کندهار، زابل، ارزگان، فراه، بادغیس، فاریاب، نیمروز و هلمند صورت گرفت.

در عملیات در ولسوالی نادعلی ولایت هلمند ۴ تن از دهشت افکنان کشته شده و یک موضع آنان نیز منهدم گردید.

در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه نیز ۳ تن از هراس افکنان کشته شده و ۶ تن دیگرشان زخمی شدند. در ولسوالی چوره ولایت ارزگان نیز ۳ هراس افکن کشته شده و ۳ تن دیگر زخمی شدند.

در ولسوالی پشتونکوت ولایت فاریاب نیز نیروهای امنیتی ۲ فرمانده محلی طالبان را هر یک به نام های «طوفان» و «خطاب» به هلاکت رساندند و ۳ تن دیگر را نیز زخمی کردند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش علاوه می کند که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۵۶ عملیات خاص را در ۱۲ ولایت راه اندازی کردند. نیروی هوایی نیز ۲۵ پرواز در حمایت نیروهای ارتش انجام داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *