• انتشار: ۲۰ ثور ۱۳۹۵
  • ساعت: ۰۰:۵۵
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 9420
پرینت

۲۰۰ عضو گروه داعش به همراه سه فرمانده این گروه در ولایت غور تجمع کردند

مقامات امنیتی در ولایت غور می گویند که دست کم ۲۰۰ تن از اعضای گروه تروریستی داعش به همراه سه فرمانده این گروه در این ولایت تجمع کرده اند.

 

این مقامات هویت این سه فرمانده گروه تروریستی داعش در ولایت غور را هریک ملا فاروق، مولوی فضل احمد و قاری رحمت الله عنوان می کنند.

امان عظیمی آمر/سرپرست امنیتی فرمانده پولیس ولایت غور در تماسی تلفونی به خبرنگار منطقه ای رها گفت که این گروه تروریستی از چند روز پیش بدین سو فعالیت هایشان را به صورت علنی در مرکز شهر فیروزکوه به راه انداخته اند.

وی می گوید که سه فرمانده این گروه نیز قبلا عضویت گروه طالبان را داشتند، اما هم اکنون به گروه تروریستی داعش پیوسته اند.

به باور آقای عظیمی، مرکز اصلی این گروه تروریستی در منطقه «غلمین» در شمال شهر فیروز کوه می باشد و این گروه در نظر دارد تا رعب و وحشت در میان ساکنان ولایت غور ایجاد کند.

آمر امنیتی فرماندهی پولیس ولایت غور علاوه می کند در حال حاضر اعضای این گروه تروریستی در این ولایت تلاش دارند تا مردم را به این گروه تروریستی جلب و جذب نمایند.

وی افزود این افراد رسما تبلیغات شان را آغاز کرده و پرچم های سیاه رنگ با نوشته ‌های سفید را در این نقطه از کشور بلند کرده اند.

درهمین حال نعیم نوری آگاه مسایل سیاسی درغرب افغانستان به خبرگزاری رها می ‌گوید گروه تروریستی داعش از چندی بدین سو است که در ولایت‌های غربی کشور حضور دارد.

او می ‌گوید اگر تاکنون گزارشی از موجودیت این گروه تروریستی در میان مردم منتشر نشده، بدلیل نگرانی‌ های بوده که این قشر از جامعه از این گروه تروریستی دارند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *