• انتشار: ۳۰ دلو ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۵:۴۸
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 26560
پرینت
وزارت دفاع:

۱۴ عملیات تعرضی در ۱۴ ولایت کشور در جریان است

تورنجنرال دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع ملی می گوید که که ۱۴ عملیات  تعرضی از سوی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور هم اکنون در ۱۴ ولایت کشور در جریان است.

آقای وزیری طی یک کنفرانس خبری امروز (دوشنبه) افزود که ۱۰ عملیات تهاجمی نیز از سوی قطعات کوماندو در جریان ۲۴ ساعت گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی شده  و۱۱ ضربه هوایی هم به هدف ازبین بردن مخفیگاه های دشمن اجرا شده است.

در نتیجه این عملیات ها ۷ تروریست در ولسوالی علینگار ولایت لغمان، ۵ تروریست در ولسوالی چوره و ترینکوت مرکز ارزگان، ۴ تروریست در ولسوالی برمل پکتیا، ۳ داعشی در ولسوالی اچین ننگرهار، یک قوماندان محلی طالبان در ساحه شاول ولسوالی نادعلی هلمند ویک تروریست در ولسوالی اندر ولایت غزنی کشته شدند.

درهمین حال، تیم های انجنیری اردوی ملی ۲۲ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در نقاط مختلف جاسازی شده بود، کشف وخنثی کرده اند.

سخنگوی وزارت دفاع ملی وضعیت عملیات ها در ولایت های ننگرهار، لغمان، کنر، خوست، غزنی، زابل، ارزگان، هرات، فراه، فاریاب، تخار، نیمروز وهلمند را موفقیت آمیز و پردست آورد دانست و گفت که نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در هرشرایط در مقابل دشمنان مبارزه کرده و آنان را سرکوب می نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *