• انتشار: ۱۹ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۱۰
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 28120
پرینت

۱۰۷ هراس افکن طی یکشبانه روز گذشته به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که نیروهای امنیتی طی یک شبانه روز گذشته در نقاط مختلف کشور دست کم ۱۰۷ هراس افکن را به هلاکت رسانده و ۴۳ تن دیگرشان را زخمی کرده اند.

وزارت دفاع ملی امروز (چهارشنبه) با نشر خبرنامه ای نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ عملیات مشترک تهاجمی و تصفیه ای پلان شده، ۶۷ عملیات خاص کوماندویی و ۱۰ ضربه هوایی را علیه هراس افکنان در نقاط مختلف کشور اجرا کردند که در نتیجه آن، ۱۰۷ تن از دهشت افکنان کشته شده و ۴۳ تن دیگرشان زخمی شدند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می نویسد که طی عملیات در ولسوالی دهراوود و مرکز ولایت ارزگان ۳۴ هراس افکن کشته شده و ۱۰ تن دیگرشان زخمی شدند. در ولسوالی های مهمندره و بتی کوت ولایت ننگرهار نیز ۲۷ دهشت افکن کشته شده و ۷ تن دیگرشان زخمی شده و مقادیری سلاح و مهمات شان نیز منهدم گردید.

در ولسوالی غورماچ و پشتون کوت ولایت فاریاب نیز ۲۰ تن از دهشت افکنان کشته شده و ۱۷ تن دیگرشان زخمی شدند.

در ولسوالی شهرک ولایت غور نیز ۱۰ شورشی مسلح کشته شده و ۷ عراده موترسایکل آنان نیز منهدم گردید.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش علاوه می کند که به همین ترتیب طی عملیات در ولسوالی تشکان ولایت بدخشان ۸ دهشت افکن کشته شده و ۶ تن دیگر زخمی، در ولسوالی آب بند ولایت غزنی ۶ دهشت افکن کشته شده و در نهایت در مرکز ولایت لوگر نیز ۲ هراس افکن کشته شده و ۳ تن دیگرشان زخمی گردیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *