• انتشار: 19 سپتامبر 2016
  • ساعت: 09:33
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 13429
پرینت

یک مهاجر نوجوان افغان در بندر کاله فرانسه هنگام تلاش برای رسیدن به انگلیس کشته شد

یک مهاجر ۱۴ ساله افغان هنگامی که تلاش داشت سوار یک لاری شده تا به بندر کاله فرانسه و از آنجا به طور غیرقانونی به انگلیس برود، در بزرگراه منتهی به این بندر کشته شد.

گفته می شود این نوجوان اسناد قانونی مسافرت به انگلیس را داشت، اما پروسه طولانی و پر تاخیر وی را مجبور به سفر غیرقانونی کرده بود.

گاردین نوشت؛ یک نوجوان مودب و خوش پوش ۱۴ ساله افغان در یک سانحه ترافیکی در بزرگراه منتهی به بندر کاله فرانسه هنگامی که تلاش داشت به طور غیرقانونی به این بندر و از آنجا به انگلیس برود کشته شد.

این رویداد صبح روز جمعه در بزرگراه منتهی به بندر کاله فرانسه بوقوع پیوست.

شاهدان عینی ماجرا گفته اند، که این نوجوان با کمک یک نوجوان دیگر تلاش داشت تا بالای بارهای یک لاری در حال حرکت سوار شود، که به ناگاه این نوجوان کنترولش را از دست داد و روی زمین افتاد، سپس یک موتر سواری با او برخورد کرد.

نهادهای خیریه در بندر کاله فرانسه می گویند که این رویداد سیزدهمین رویداد مرگبار طی سال جاری میلادی است و مرگ این نوجوان نیز سومین مرگ طی همین سال است.

گفته می شود این نوجوان افغان یک برادر در انگلیس داشته و همچنین مدارک قانونی برای سفر به انگلیس را نیز داشته است. اما پروسه طولانی و پر تاخیر انتقال وی به انگلیس، این نوجوان را مجبور کرد تا راه پر خطر قاچاقی را امتحان کند.

هویت این نوجوان تاکنون افشا نشده است زیرا خانواده وی در افغانستان هنوز از مرگ فرزندشان اطلاعی ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *