• انتشار: ۳۱ جوزا ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۷:۲۳
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 21838
پرینت

یک طبیب در غزنی کشته شد

گزارش های از ولایت غزنی می رساند که داکتر بصیر کریمی از ولسوالی میرامور ولایت دایکندی که چندی پیش به شهر غزنی دنبال ادویه رفته بود، و موقع برگشتن به ولایت دایکندی اما در نزدیکی‌های غزنی در قریه‌ای بنام «بند کلوخک» نزدیک به مسجد خشک شهر غزنی توسط پنچ نفر ناشناس ربوده شد و به قتل رسید.

تا هنوز که بیش‌تر از ۱۸ ساعت از این حادثه می‌گذرد اما نهادهای امنیتی ولایت غزنی هیچ اقدامی را روی دست نگرفته اند.

به گفته یکی از شاهدان عینی که باشنده محل نیز است به جاده ابریشم گفت: «اگر حکومت محلی و پلیس محل در مورد این قضیه با اغماض برخورد کند، امکان فاجعه‌های زیادی در راه خواهد بود».

اصل قضیه

شاهدان می گویند که افراد ناشناس با سر و روی بسته راه موتر را می‌گیرند و تنها داکتر بصیر را از موتر پایین کرده و با خود می‌برند، به سایر مسافرین می‌گویند که ما در حدود پانزده دقیقه جلسه داریم و شما از از این‌جا دور نروید.

به گفته‌ی شاهدان عینی، «افراد ناشناس داکتر بصیر را سوار یک موتری از نوع داکسن سفید کرده و به بیرون از شهر غزنی انتقال دادند، و برای ما گفتند که از جای خود تکان نخورید که راه را ماین فرش کرده ایم».

شاهدان گفته اند، صبح امروز تاریخ ۳۱ جوزا ساعت ۶ بجه بامداد جنازه داکتر بصیر از ساحه «کاریزپای» که نزدیک به شهر غزنی می‌باشد دریافت گردید و اکنون جنازه در یکی از شفاخانه‌های شهر غزنی می‌باشد.

گفتنی است، هنوز که هنوز است ردپایی کسانی که داکتر بصیر را به قتل رسانده معلوم نیست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *