• انتشار: ۱۶ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۷:۳۸
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 28033
پرینت

یک شبکه سه نفری آدم ربایان مسلح در استالف کابل دستگیر شد

اداره امنیت ملی گفته است که مامورین این اداره طی یک عملیات موفق به دستگیری یک شبکه سه نفری از آدم ربایان مسلح در ولسوالی استالف ولایت کابل شدند.

اداره امنیت ملی امروز (یکشنبه) با ارسال خبرنامه ای نوشته است که نیروهای قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات، شبکه سه نفری اختطافچیان مسلح را به سر گروپی فرهاد فرزند عبدالغیاث با دو تن از افرادش بنام های سید حسن فرزند میرظفر خان و خلیل فرزند جمعه خان دستگیر کرده اند.

براساس خبرنامه مذکور، افراد دستگیر شده پیش از این در مربوطات ولایت کابل مصروف اختطاف، قتل، سرقت های مسلحانه، باج‌ گیری و تهدید ساکنان محلی بودند.

از نزد افراد متذکره دو میل کلاشینکوف، یک میل کرینکوف، یک میل تفنگچه، دوازده قبضه بمب دستی و چهار فیرمرمی راکت اندازRPG7  بدست آمده است.

اداره امنیت ملی علاوه می کند که به استناد اسناد و مدارک بدست آمده شبکه متذکره یک قتل و ۳ اختطاف را انجام دادهاند که از جمله در قضیه اختطاف «مسمات زرمنیه» کارمند محلی دفتر یوناما از مربوطات شهر کابل، نیز ذیدخل می ‌باشند.

خبرنامه مذکور همچنین می افزاید که تاکنون ۱۴ خانواده متضرر علیه دستگیرشدگان شکایت کرده و خواهان به کیفر رسانیدن و مجازات آنها از طریق ارگان های عدلی و قضایی شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *