• انتشار: 5 آگوست 2017
  • ساعت: 17:13
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 23304
پرینت

یک شبکه بزرگ قاچاق هوایی مواد مخدر متلاشی شد

نیروی مدیریت مبارزه علیه مواد مخدر میدان هوایی بین المللی حامد کرزی به همکاری نیروی کشفی مدیریت تحقیقات حساس این معینیت یک شبکه بزرگ قاچاق مواد مخدر که از طریق مرز هوایی مواد مخدر را قاچاق می کرد را متلاشی و ۵ تن را در این رابطه دستگیر و به پنجه قانون سپرد.

مدیریت مبارزه با مواد مخدر میدان هوایی کابل می گوید که یکی از اعضای این شبکه در میدان هوایی کابل دستگیر و پس از تحقیقات ابتدایی وی معلومات در خصوص محل بود و باش شرکای جرمی خویش در شهر کابل را به نیروی این معینیت افشا و پس از اجرای یک عملیات موفقیت آمیز در ساحه حوزه سیزدهم امنیتی، ۴ تن دیگر که یک تن آنها رهبر این شبکه به شمار میرفت دستگیر شدند.

اشخاص دستگیر شده به جرم خویش اعتراف و برای تحقیقات بیشتر به مرکز عدلی و قضایی اختصاصی مبارزه علیه مواد مخدر انتقال خواهند گردید.

در همین حال یکتن دیگر با مقدار ۱۷۱۸ گرام هیروئین بلعیده شده در میدان هوایی کابل دستگیر شد. تا اکنون هیچ قاچاقبری این مقدار مواد را نتوانسته بود ببلعد که شخص دستگیر شده در این زمینه رکورد دار می باشد.

وی نیز برای تحقیقات بیشتر تحت نظارت پولیس مبارزه علیه مواد مخدر قرار گرفته است.

این در حالیست که این سومین شبکه قاچاق مواد مخدر است که از سوی نیروی مدیریت مبارزه علیه مواد مخدر میدان هوایی بین المللی حامد کرزی متلاشی و افراد آن دستگیر می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *