• انتشار: 2 جولای 2017
  • ساعت: 11:50
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22108
پرینت

یک سارق مسلح در غور توسط مردم دستگیر شد

مقام ها در ولایت غور می گویند که شهروندان غرب فیروزکوه یک سارق مسلح را که در حال سرقت از مسافران بوده، را دستگیر کرده اند و به مقام های عدلی و قضایی سپرده اند.

دفتر مطبوعاتی ولایت غور با نشر خبرنامه ای نوشته است که حوالی ساعت سه و نیم مورخ روز گذشته دو سارق مسلح در دهن قریه کابلک در ۱۶ کیلومتری غرب شهرفیروزکوه مسافرین را غرض چور و چپاول توقف دادند و با مسافرین درگیر شدند.

در خبرنامه نوشته شده است که به محض اطلاع، مردم قریه آهنگران به موقع به کمک مسافرین رسیده که یک سارق فرار و یک نفر دیگر را با سلاح دشت داشته اش دستگیر و بعد از شناسائی به پولیس تسلیم دادند.

دفتر مطبوعاتی غور می گوید که در سرک عمومی غرب شهر فیروزکوه از کوتل سوزک ها الی تربلاق مربوط ولسوالی دولینه که بیش ۵۰ کیلومتر مسافت دارد، دستخوش یک سلسله ناامنی ها است که افراد مسلح در مسیر راه مسافران می گیرند و با تلاشی پول نقد، مبایل، ساعت و موترسیکل را به سرقت می برند.

خبرنامه می افزاید که هر چند نیروی امنیتی در مسیر راه تلاش هایی را انجام داد تا سارقین دستگیر شوند، نتیجه مطلوب در بر نداشته است.

گفتنی است که مسافران زیادی که از ولایت های دایکندی و بامیان به سمت هرات می روند از حمله های دزدان مسلح شکایت دارند ولی تاکنون به صورت درست پیگیری نشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *