• انتشار: 11 جولای 2016
  • ساعت: 12:15
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 10797
پرینت

یک گروه سازمان دهنده حملات انفجاری در کابل دستگیر شد

ماموران ریاست عمومی امنیت ملی یک گروه سه نفری از سازمان دهنده حملات انتحاری و انفجاری را در ناحیه نهم شهر کابل دستگیر کرده است.

ریاست عمومی امنیت ملی امروز دوشنبه با نشر خبرنامه ای گفته است که این افراد به چندین مورد حمله انفجاری در کابل اعتراف کرده اند.

در خبرنامه نگاشته شده است که این افراد به انفجار موتر مالک UK سپورت واقع شهر نو کابل، انفجار ماین در نزدیک درب خانه فهیم هاشمی مالک تلویزیون یک اعتراف کرده اند.

همچنین این تروریستان به انفجار یک موتر پولیس در یکه توت کابل، قصد ترور یک کارمند امنیت ملی و نگهداری یک فرد انتحاری در منزل شان نیز معترف هستند.

ریاست امنیت ملی می گوید که از نزد این تروریستان، چهارمیل تفنگچه، ۲۱ عدد ماین عیارشده به سیستم تیلفون، دو حلقه ماین مغناطیسی، سه عدد سرگلوله راکت عیار شده به سیستم ماین، دو قبضه بمب دستی، پنج عدد تخت ریموت کنترول، هفت لوله واتر جیل، هفت کیلو مواد منفجره، دو پایه کمپیوتر، دوعراده موتر سوزکی، دوعراده موتر سایکل و وسایل نظامی به دست آمده است .

گفتنی است که این تروریستان حسین احمد مشهور به شاهد، شهید احمد مشهور به بشیر احمد و حکمت الله مشهور به مصطفی نام دارند.

تروریستان طی سال های اخیر بارها نظامیان و سیاستمدران را مورد هدف خود قرار داده اند اما بیشترین قربانی را افراد ملکی داده اند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *