• انتشار: 29 آگوست 2015
  • ساعت: 22:23
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2062
پرینت

کمیته ملی المپیک کشور برای تعیین بعضی اعضای خود انتخابات برگزار کرد  

این انتخابات برای تعیین هفت عضو بورد اجرایی، دو سرپرست در معاونیت ها،‌ یک سمت در بخش مالی و فدراسیون های سه گانه و پنچ گانه در کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد.

در بورد اجرایی کمیته ملی المپیک کشور، ۱۷ تن نامزد بودند که ۳ تن آنها قبل از برگزاری انتخابات از نامزدی انصراف دادند و ۱۴ نامزد دیگر برای هفت پست با هم رقابت کردند.

کمیته ملی المپیک افغانستان با انتشار گزارشی برگزاری این انتخابات را که برای انتخاب مسئولان حدود بیست سمت در این کمیته برگزار شد را شفاف و عادلانه خوانده است.

فردین ضیایی در پست کبدی، حارث رحمانی در پست راگبی، یوسف نیازی در هندبال، ‌عبدالصبور عزیز در پست بسکتبال، صادق صادقی در بایسکل رانی/دوچرخه سواری، عبدالمحسن احمدی در پست اسب سواری و نثار احمد بهاوی در پست نماینده ورزشکاران نامزد بودند که با اکثریت آرا برای ۴ سال انتخاب شدند.

در همین حال، جاوید دلاور و جنرال شاه ملنگ متحد بعنوان سرپرست سمت های معاونیت اول و دوم کمیته ملی المپیک افغانستان از طرف اعضا انتخاب شدند.

مصطفی مستور نیز تا انتخابات بعدی بعنوان سرپرست مالی در این کمیته انتخاب شد و مروان مین از این سمت کنار زده شده است.

در گزارش منتشر شده کمیته ملی المپیک افغانستان آمده است که فدراسیون های ورزشی سه گانه و پنچ گانه بیس بال، تیر و کمان و اسکواش از جمله فدراسیون هایی است که روسای آن از جانب اعضای این کمیته انتخاب شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *