• انتشار: 18 فوریه 2017
  • ساعت: 14:04
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 18918
پرینت

چهار فرمانده محلی طالبان با ۳۸ عضو این گروه به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع اعلام کرده است که در ۲۴ ساعت گذشته در چندین رشته عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی در سراسر کشور، ۴ فرمانده گروه شورشی طالبان با ۳۸ عضو این گروه به هلاکت رسیدند.

خبرنامه ای که این وزارت به رسانه ها فرستاده، گفته است که علاوه بر ۴۲ کشته، ۱۹ تن دیگر از شورشیان گروه طالبان نیز زخمی شده اند.

به نقل از خبرنامه، نبردهای انجام شده، در مربوطات ولایات ننگرهار، کاپیسا، پکتیکا، میدان وردک، ارزگان، فراه، فاریاب، بغلان، کندز و هلمند راه اندازی شده است.

خبرنامه می افزاید که در مربوطات ولسوالی ده بالا ولایت ننگرهار ۳۴ تن دهشت افگن کشته و ۱۶ تن زخمی، در مربوطات ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا ۲ تن از قوماندانان محلی طالبان بنام های ملا قادر و امرالله کشته و ۳ تن زخمی، در مربوطات ولسوالی چشت شریف ولایت هرات ۲ تن از قوماندانان محلی طالبان با نام های عبدالحمید ، باز محمد و یک تن ماین ساز هلاک و در مربوطات ولسوالی ارغنداب ولایت زابل ۳ تن شورشی طالبان از بین برده شده اند.

وزارت دفاع می گوید که اردوی ملی به عنوان نیروی دفاعی کشور با تمام توان، حاضر به هر نوع قربانی برای تامین امنیت و آرامش مردم بوده و به خاطر ازبین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *