• انتشار: 8 نوامبر 2015
  • ساعت: 13:57
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 4113
پرینت

پیتر سگرت به طور رسمی سرمربی تیم ملی فوتبال کشور شد

فدراسیون فوتبال امروز (یکشنبه) به طور رسمی با پیتر سگرت قرارداد امضاء کرد و سرمربی تیم ملی فوتبال کشور شد.

کرام الدین کریم، رئیس فدراسیون فوتبال در یک نشست خبری سر مربی جدید را به اعضای تیم ملی، مربیان و رسانه ها معرفی کرد.

آقای کریم گفت: فدراسیون فوتبال همیشه خواستار این بوده است که تیم ملی در مسابقات گوناگون باید نتایج قابل قبولی را کسب کند که در این اواخر و با هدایت اسلاوون اسکلیزیچ مربی سابق تیم ملی متاسفانه نتوانست نتایج قابل قبولی را کسب کند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود که این نتایج ضعیف مربوط به مدیریت ضعیف اسلاوون می شد.

کمیته اجراییه فدراسیون فوتبال بعد از بررسی زیاد تصمیم به برکناری اسلاوون گرفت و بعد از هفته ها گفتگو با مربیان خارجی تصمیم گرفت که با آقای پیتر سگرت قرارداد همکاری امضا کند.

آقای کریم خاطر نشان ساخت که با صبحت های اولیه با این مربی؛ فدراسیون فوتبال امیدوار است که بتواند از تجربیاتش در تیم های ملی رده ها سنی مختلف و به خصوص تیم ملی بزرگ سالان استفاده لازم را ببرد.

پیتر سگرت سرمربی جدید تیم ملی ضمن خرسندی از آمدن به افغانستان و گرفتن سکان رهبری تیم ملی فوتبال ابراز کرد، در ابتدا خیلی علاقمند هستم که با فرهنگ و زبان کشور شما آشنا شوم باید این همکاری دو طرف باشد شما به من فرهنگ و زبان تان را بیاموزانید و من به شما مهارت های فوتبال را می آموزانم.

وی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: هدف اول من برای تیم ملی این است که کابل مرکز این کشور و مرکز فوتبال این کشور است و هر بازیکنی که به تیم ملی دعوت می شود باید به اینجا بیاید و در کابل تمرینات خود را بگذرانند و بعد به سوی مسابقات حرکت کنیم.

اقای سگرت اضافه کرد، زیاد تلاش می کنم که در آینده نزدیک بازیکنان بیشماری از خاک افغانستان آموزش بدهم و تقدیم تیم ملی فوتبال این کشور کنم.

فدراسیون فوتبال افغانستان با آقای پیتر سگرت به مدت ۵ سال قرارداد امضا نمود و در کنار تیم ملی فوتبال افغانستان این مربی قرار است که در تیم های رده های سنی مختلف نیز همکاری نماید.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *