• انتشار: 20 مارس 2018
  • ساعت: 20:17
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27267
پرینت

پیام فرماندهی عمومی گارنیزیون کابل به مناسبت نوروز ۱۳۹۷

فرماندهی عمومی گارنیزیون کابل (پلیس شهری کابل) به مناسبت فرا رسیدن سال نوی خورشیدی به ساکنان شهر کابل اطمینان داده که تمامی تدابیر امنیتی را به منظور تجلیل و بزرگداشت از این جشن در نظر گرفته است.

دفتر مطبوعاتی این فرماندهی در پیامی نوشته؛ قوماندانی عمومی گارنیزیون کابل منحیث مرکز واحد قومانده و هماهنگ کننده قطعات و جزوتام های اردوی ملی، پولیس ملی و امنیت ملی در ولایت کابل خاصتا در شهر کابل به منظور تجلیل و بزرگداشت از جشن نوروز سال ۱۳۹۷ تمامی تدابیر امنیتی را اتخاذ نموده و قوماندانیت ها، قرارگاه ها و منسوبان نهاد ها در کابل در خدمت شما می باشند.

پیام افزوده؛ «امیدوار هستیم به همکاری و حمایه مردم توانسته باشیم روز نوروز سال ۱۳۹۷ را با شادمانی در فضای امن و به دور از حادثات ناشی از اعمال خصمانه دشمن سپری و فضای مطمئن را از لحاظ امنیتی داشته باشیم.»

لذا شهروندان و مسولین، موادات ذیل را جدا توجه نمایند.

از تمامی منسوبان اردو، پولیس، امنیت ملی که در کابل وضع الجیش دارند جدا تقاضا میگردد که از انداخت های  تحـــت نام شادیانه جلوگیری بعمل آورند. همچــنان از افراد مسلح و گاردهای امنیتی که غرض تامین امنیت اراکین دولتی و یا تاســــــیسات توظیـــف اند توقع بعــــمل می آید کــــه از انداخـــت های شــادیانه جلوگیری بـعمل اورند.

قوماندانی عمومی گارنیزیون کابل به مسولین امنیتی و گزمه های شبانه هدایت داده تا در صورت تخطی از هدایات مرتکبین را بدون استثنا دستگیر و به گارنیزیون کابل و یا قوماندانی امنیه کابل انتقال دهند.

از تمامی اعضای محترم فامیل ها احتراما خواهش بعمل می آید از انداخت ها بنام پتاقی که باعث نگرانی است جلوگیری نمایند. هرگاه افرادی دست به چنین عمل بزنند نزدیکترین پوسته امنیتی در جلوگیری از آن جدا عمل نمایند.

به آرزوی امنیت بهتر و نوروز با سعادت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *