• انتشار: ۱۴ سنبله ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۴:۳۴
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 12999
پرینت

 پولیس صدها کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کرد

نیروهای پولیس مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امور داخله در جریان چند عملیات در ولایات مختلف کشور موفق به کشف و ضبط صدها کیلوگرم مواد مخدر شدند.

پولیس در ولایت نیمروز در جریان یک عملیات در قریه مالداران که در جنوب شهر زرنج واقع است مقدار ۴۵ کیلوگرم تریاک و مقدار ۲۵ کیلوگرم هیروئین را کشف و ضبط کرد.
به نقل از خبرنامه پولیس مبارزه با مواد مخدر، این مقدار مواد از یک عراده واسطه نقلیه که در یک باب منزل مسکونی پارک گردیده بود کشف اما در ارتباط با آن کسی دستگیر نشده است.

خبرنامه می افزاید: تحقیقات کشفی و استخباراتی منسوبان این معینیت برای دستگیری مالکان آن در جریان است.
همچنین در عملیاتی دیگر در این ولایت منسوبان پولیس مبارزه علیه مواد مخدر توانستند در ساحه پوسته تاج محمد افغان شهر زرنج، موفق به کشف و ضبط یک میل سلاح کلاشینکوف چینائی همراه چهار عدد شاژور و ۱۲۵ فیرمرمی آن، یک میل تفنگچه تی تی همراه چهار شاژور به همراه ۴۳ فیرمرمی، یک میل سلاح شکاری کمرشکن بدون شماره، یک میل سلاح بادی دوربین دار و یک میل تفنگچه ۹ ملی متری امریکائی همراه دو عدد شاژور و ۱۲ فیرمرمی شدند.

منسوبان این معنینیت در ولایت بغلان نیز مقدار ۷۳ کیلوگرم چرس را کشف و ضبط کردند.

این مقدار چرس از یک عراده واسطه نقلیه در شهر پلخمری به دست نیروهای امنیتی افتاده که در ارتباط با آن یک تن مظنون بازداشت و برای تحقیقات بیشتر تحت نظارت پولیس قرار دارد.

نیروهای پولیس مبارزه علیه مواد مخدر در جریان اجرای ۲ عملیات در داخل شهر غزنی نیز موفق به کشف و ضبط مقدار ۸۴ کیلوگرم هیروئین، ۲۰ کیلوگرم تریاک و ۴۵ کیلوگرم چرس شدند.

این مواد در ۲ عراده واسطه نقلیه به صورت بسیار ماهرانه جاسازی که در ارتباط با یک قضیه آن کسی دستگیر نشده اما در ارتباط با ۴۵ کیلوگرم چرس یک مظنون بازداشت و تحت نظارت پولیس مبارزه علیه مواد مخدر قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *