• انتشار: 9 جولای 2017
  • ساعت: 13:13
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 22412
پرینت

پنج فرمانده گروه تروریستی داعش در جوزجان به هلاکت رسیدند

ریاست عمومی امنیت ملی کشور اعلام کرده است که در نتیجه عملیات نیروی هوائی کشور پنج تن از سر گروهان گروه تروریستی داعش در منطقه قزل قریه چقمه چقور در نزدیکی قریه اقسای ولسوالی قوش تپه ولایت جوزجان از بین رفته اند.

خبرنامه ای که این ریاست امروز به خبرگزاری رها فرستاده، گفته است که ملا عبدالاحد مشهور به حزب الله ولد خواجه قل فرمانده کلیدی داعش کشته شده است.

در این حمله، قاری محب الله به اسم مستعار امامی ولد هبت علی سرگروپ گروه داعش، داملا صدر الدین مشهور به جابر ولد حاجی عثمان قوماندان گروپی گروه داعش، قاری مودود ولد انه مراد سرگروپ قاری حکمت الله مسوول مالی گروه داعش، فیض محمد فرزند فیض ملنگ مشهور به زهر مار سرگروپ گروه داعش نیز کشته شده اند.

خبرنامه می افزاید که کشته شدگان مربوط قاری حکمت الله سرگروپ عمومی گروه داعش بودند که ذریعه یک عراده موتر نوع کرولا از استقامت قریه چقمه چقور ولسوالی قوش تپه بطرف قریه سر دره ولسوالی درزاب ولایت جوزجان در حرکت بودند که در نتیجه حمله نیروی هوائی کشور هلاک شده اند.

گفتنی است که گروه تروریستی داعش چند ماهی است که در ولایت های شمالی کشور نیز شروع به فعالیت کرده است و در مواردی اقدام های تخریبی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *