• انتشار: 14 آوریل 2018
  • ساعت: 17:46
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27471
پرینت

وزارت دفاع: ۲۰ عضو داعش در جوزجان به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۲۰ عضو گروه تروریستی داعش را در ولایت جوزجان به هلاکت رسانده اند.

جنرال محمد رادمنش معاون سخنگوی وزارت دفاع امروز (شنبه) در یک کنفرانس خبری گفت که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۲۰ عضو گروه تروریستی داعش به شمول یک فرمانده محلی آنان را به نام «یوسف» در ولسوالی درزاب ولایت جوزجان به هلاکت رساندند.

آقای رادمنش همچنین گفت که نیروهای امنیتی طی همین مدت ۲۷ هراس افکن دیگر را در نقاط مختلف کشور به هلاکت رساندند.

وی افزود ۸ جنگجوی طالبان به شمول یک فرمانده محلی آنان در ولسوالی چشت شریف ولایت هرات، ۵ هراس افکن در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه، ۶ شورشی در ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا، ۶ دهشت افکن در ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار، یک شورشی در ولسوالی اندر ولایت غزنی و یک تروریست دیگر در مربوطات شهر لشکرگاه ولایت هلمند به هلاکت رسیدند.

معاون سخنگوی وزارت دفاع همچنین علاوه کرد که طی همین مدت، افزون بر کشته شدن این ۴۷ هراس افکن، ۴۰ تن دیگر نیز تسوط نیروهای امنیتی زخمی شدند.

او اضافه کرد در همین حال تیم های انجنیری اردوی ملی ۹۹ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در مناطق مختلف جاسازی شده بود، در جریان ۲۴ ساعت گذشته کشف و خنثی کرده اند.

به گفته برید جنرال رادمنش، هم اکنون ۲۱ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۱۳ ولایت جریان دارد، قطعات کوماندو ۶۸ عملیات هجومی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند و۱۳ ضربه هوایی به هدف از بین بردن مخفیگاه های تروریستان اجرا شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *