• انتشار: ۱۱ اسد ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۳:۴۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 23158
پرینت

وزارت داخله: انتقام خون شهدای مسجد جوادیه هرات گرفته خواهد شد

وزارت امور داخله ضمن محکوم کردن رویداد خونین شب گذشته در مسجد جوادیه هرات، اعلام کرده که نیروهای امنیتی انتقام خون شهدای این حادثه را خواهند گرفت.

وزارت امور داخله کشور رویداد مرگبار تروریستی شب گذشته در مسجد جوادیه هرات را محکوم کرده و گفته است که نیروهای امنیتی انتقام خون این شهدا را خواهند گرفت.

وزارت امور داخله امروز (چهارشنبه) با نشرخبرنامه‌ ای گفته است که “این وزارت جنایت نابخشودنی ضد ارزش‌های اسلامی و انسانی اخیر تروریستان در ولایت هرات که منجر به شهادت و زخمی شدن شماری از نمازگزاران شد را محکوم نموده و تروریستان باید بدانند که بهای خون شهدای اخیر هرات را خواهند پرداخت.”

خبرنامه می نویسد که بر بنیاد گزارش پولیس هرات، حوالی ساعت ۸ شب گذشته دو تروریست انتحاری بر نماز گزاران در منطقه بکرآباد شهر هرات حمله کردند.

بر اساس خبرنامه، تروریست اولی دست به گلوله باری زد و سپس تروریست دومی مواد منفجره همراهش را در میان نماز گزاران در داخل مسجد انفجار داد که در نتیجه این رویداد ۲۹ غیرنظامی شهید و ۶۴ تن دیگر زخمی شده اند که در جمع شهدا کودکان نیز شامل هستند.

وزارت امور داخله علاوه کرده است که هدف قرار دادن غیرنظامیان در مساجد و اماکن مقدس بیانگر پلیدی و خون آشامی تروریستان بوده و همواره تلاش بر ایجاد وحشت و کشتار مردم بیگناه دارند و با چنین عمل شان یک بار دیگر ثابت ساختند که به هیچ دین و آیینی ارزش قایل نیستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *