• انتشار: ۹ سنبله ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۳:۳۳
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 23930
پرینت

وزارت داخله از تدابیر شدید امنیتی در روزهای عید خبر داد

وزارت امور داخله اعلام کرد که تدابیر شدید امنیتی در روزهای عید قربان به ویژه در مسجد و مکان های عمومی را در سراسر کشور روی دست گرفته است.

نجیب دانش، سخنگوی وزارت امور داخله، امروز پنجشنبه (۹ سنبله) در نشستی خبری در کابل گفت: رهبری این وزارت به تمامی بخش‌ها و قطعات امنیتی هدایات لازم را برای تامین امنیت شهروندان در روزهای عید داده است.

آقای دانش افزود، در کنار نیروی امنیتی و دفاعی، ریاست مبارزه با حوادث، ریاست خدمات صحی پولیس، پولیس ترافیک و تمام قطعات واکنش و ذخیره وزارت امور داخله آماده هستند تا در صورت ایجاد کدام مشکل در روزهای عید به گونه موثر و جدی وارد عمل شوند.

وی از مردم خواست تا در زمینه تامین امنیت در روزهای عید با نیروی امنیتی و دفاعی کشور همکاری کنند. آقای دانش تاکید کرد که تامین امنیت روزهای عید بدون همکاری مردم ممکن نیست.

دانش افزود: “درخواست و توقع ما این است که در کنار نیروی امنیتی و دفاعی مردم همکاری داشته باشد و در صورت ضرورت و اینکه اشخاص و اشیایی مشکوک را می‌بیند با شماره‌های ۱۱۹، ۱۰۰ و یا شماره‌های ۲۱۰۰ و ۴۰۰ تماس بگیرند و نوکریوال‌های ما به طور ۲۴ ساعته در خدمت است و کوچکترین کمک شما می‌تواند از بزرگترین حادثه جلوگیری کند”.

آقای دانش از مردم خواست که در جریان بازرسی در مساجد با نیروهای امنیتی همکاری نموده تا نیروهای امنیتی ساحه را به گونه جدی تحت بازنگیری قرار بدهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *