• انتشار: 28 دسامبر 2016
  • ساعت: 12:01
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 16855
پرینت

وزارت تجارت طرح ایجاد یک شهرک صنعتی در ولسوالی استالف را بررسی می کند

رئیس اجرایی کشور گفته است که وزارت تجارت و صنایع زمینه های موجود برای ایجاد یک شهرک صنعتی را در ولسوالی استالف کابل بررسی می کند.

عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور در دیدار با برخی از بزرگان ولسوالی استالف کابل، مشکلات آنان را در زمینه های مختلف به ویژه انکشاف بازسازی، کاریابی برای جوانان تحصیل کرده و ایجاد یک شهرک صنعتی در این ولسوالی جویا شد.

آقای عبدالله در این دیدار عنوان کرد که دولت وحدت ملی با توجه به امکانات موجود تلاش دارد تا توجه بیشتری به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته داشته باشد، زیرا توسعه متوازن و ارائه خدمات بهتر از اولویت های دولت است.

بزرگان ولسوالی استالف نیز در این دیدار گفتند که شماری از سرمایه ‌گذاران علاقمند هستند تا در این ولسوالی برای سرمایه‌ گذاری و راه‌ اندازی فابریکه‌های کوچک زمین خریداری کنند و یک شهرک صنعتی ‌ایجاد نمایند؛ که این کار برای ده‌ ها باشنده ولسوالی استالف فرصت‌های کاری فراهم می کند.

رئیس اجرایی در این خصوص گفت که به وزارت تجارت و صنایع کشور هدایت خواهد داد تا درخواست سرمایه گذاران را برای ایجاد یک شهرک صنعتی در ولسوالی استالف بررسی نموده، که در صورت امکان، دولت از سرمایه گذاران حمایت خواهد کرد.

بزرگان ولسوالی استالف همچنین گفتند که آنان از حکومت وحدت ملی حمایت می‌ کنند اما انتظار دارند که در مورد بازسازی، پروژه‌های انکشافی و ایجاد فرصت‌های کاری برای مردم این ولسوالی توجه بیشتری صورت بگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *