• انتشار: ۱۰ اسد ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۴:۳۵
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 11682
پرینت

واکنش و اعلامیه رئیس اجرایی در خصوص هک شدن صفحه تویترش

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور در پی هک شدن صفحه رسمی تویتراش توسط هکرهای ناشناس امروز یکشنبه نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و اعلامیه ای صادر کرد.

دفتر مطبوعاتی ریاست اجرایی کشور در خبرنامه ای نوشت، شب گذشته صفحه رسمی تویتری ریاست اجرایی افغانستان توسط هکرهایی ناشناس هک گردید، و هم اکنون از کنترول تیم رسانه ای و تخنیکی این دفتر خارج است.

هنوز از هویت و مکان هکرها که اقدام به این کار نموده اند اطلاعی در دست نیست، اما تیم امنیتی و تخنیکی در حال کار هستند تا صفحه رسمی تویتری رئیس اجرایی را از کنترول هکرها خارج کرده و ان را به حالت عادی خودش برگردانند.

خبرنامه ریاست اجرایی کشور تاکید می کند “هم اکنون این صفحه از کنترول ما خارج است و تا اطلاع ثانوی مطالب مندرجه در این صفحه، دیدگاه رسمی ریاست اجرایی کشور نمی باشد.

لازم به ذکر است که شب گذشته در صفحه تویتری ریاست اجرایی کشور درج شد که ظاهرا داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور نیز به کمپاین تویتری جنبش روشنایی پیوسته است، اما کمی بعد معلوم شد که این صفحه توسط هکرهایی ناشناس هک گردیده بوده و آن دیدگاه، دیدگاه رسمی خود داکتر عبدالله نبوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *