• انتشار: ۱۳ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۴:۵۳
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 27970
پرینت

واکنش تند عبدالله به آغاز پروسه توزیع تذکره های الکترونیکی توسط رئیس جمهور

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجراییه کشور نسبت به آغاز پروسه توزیع تذکره های الکترونیکی توسط محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور واکنش تندی از خود نشان داد.

آقای عبدالله در نشست خبری گفت که کلیه روندهای ملی در کشور به شمول انتخابات و یا توزیع تذکره های الکترونیکی نیاز به مشورت در سطح ملی دارد.

وی اضافه کرد که تامین امنیت بهتر همچنان یکی از اولویت های افغان ها می باشد، نه مسایلی که سبب چالش هایی فرا روی تلاش های جمعی برای صلح و ثبات کشور می گردد.

رئیس اجراییه کشور هشدار داد که آغاز پروسه توزیع تذکره های الکترونیکی متاسفانه به شکاف بیشتر میان مردم منجر خواهد شد و به مشکلات می افزاید.

آقای عبدالله همچنین علاوه کرد که موضوع تذکره های الکترونیکی در سطح کشور مورد بحث قرار گرفت و نگرانی های مشروعی از سوی مردم در این خصوص مطرح گردید، اما امروز هیچ توجهی به این نگرانی های مشروع صورت نگرفت که می تواند کشور را به سوی بحران ببرد.

داکتر عبدالله تاکید کرد: «من بار دیگر اعلام می کنم که تمامی پروسه های ملی که در چارچوب دولت وحدت ملی و مردم افغانستان مورد بحث قرار نگرفته اند، مشروعیت نداشته و من جزوی از آن پروسه ها نخواهم بود.»

لازم به ذکر است که محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور صبح امروز با دریافت اولین تذکروه الکترونیکی اش، به طور رسمی پروسه توزیع این تذکره ها را آغاز کرد.

برای جزئیات بیشتر در خصوص آغاز پروسه توزیع تذکره های الکترونیکی روی نوشته ی زیر کلیک کنید:

رئیس جمهور با وجود مخالفت های بسیار، پروسه توزیع تذکره الکترونیکی را آغاز کرد

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *