• انتشار: ۱۷ ثور ۱۳۹۶
  • ساعت: ۰۹:۵۷
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 20642
پرینت

والی سرپل فراخوان مبارزه با شورشیان را داد

محمد ظاهر وحدت، والی سرپل در فراخوانی، صدها تن از نیروی خیزش مردمی را که شامل احزاب و اقوام مختلف می شود از نقاط مختلف ولایت سرپل به منظور حمایت از نیروی امنیتی و سرکوب هراس افگنان جمع آوری کرد.

آقای وحدت، بعد از ظهر دیروز در حالی که فرمانده لوای دوم قول اردوی ۲۰۹ شاهین در شمال کشور، فرمانده پولیس، رییس امنیت ملی، وکلای مردم در شورای ولایتی و مسوولان ملکی و نظامی حضور داشتند به ولسوالی صیاد رفت و با فرماندهان جهادی و خیزش های مردمی که به منظور قلع و قمع دشمن به این ولسوالی گرد هم جمع شده بودند، دیدار و ملاقات کرد.

در این دیدار، والی از حمایت و پشتیبانی اقشار مختلف مردم از نیروی امنیتی که در چوکات خیزش مردمی تنظیم شده است، اظهار سپاس و قدردانی نموده طی بیاناتش گفت: من از شما مردم با دیانت ولایت سرپل می خواهم، همان قسمی که در نبرد ۱۲ روزه ای ولسوالی سانچارک در کنار نیروی امنیتی ایستادید و دشمن را زمین گیر نمودید، اینبار نیز در کنار این نیرو ایستاده شوید و از سوی هم من ایمان و باور کامل دارم که هراس افگنان را در ولسوالی صیاد هم نابود می کنید.

وی به شورشیان و هراس افگنان هشدار داد که دست از وحشت و دهشت کشیده به روند صلح بپیوندند در غیر آن قلع و قمع خواهند شد.

از سوی هم فرماندهان جهادی و خیزش های مردمی، تعهد نمودند که تا پای جان در کنار نیروی امنیتی ایستاده شده، از خاک، ناموس و وطن خود دفاع کرده دشمن را تا آخرین لانه ای شان تعقیب نموده از بین میبرند.

با این همه قرار است به زودی عملیات گسترده از زمین و هوا توسط نیروهای امنیتی و خیزش های مردمی به منظور تصفیه و تلاشی مناطق از دست رفته ولسوالی صیاد و همچنان نابودی هراس افگنان راه اندازی شود.

به زودی عملیاتی را به منظور سرکوب دشمن به استقامت ولسوالی صیاد راه اندازی میکند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *