• انتشار: ۲ سرطان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۸:۰۰
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 10261
پرینت

والی بامیان از رییس جمهوری خواست سایر وعده های انتخاباتی اش را نیز عملی کند

محمد طاهر زهیر، والی بامیان می گوید که از پروژه های انکشافی و زیر بنایی، که باعث بهبود در وضعیت زندگی مردم و انکشاف مناطق مرکزی گردد، استقبال می کند.

آقای زهیر امروز چهارشنبه در نشستی مطبوعاتی، ضمن استقبال از پروژه های انکشافی که در جهت رفع نیازهای اساسی مردم کمک ‌کنند، از رهبری حکومت وحدت ملی خواست که سایر وعده های انتخاباتی اش را نیز عملی کند.

والی بامیان با اشاره به پروژه های: مرکز فرهنگی بامیان، ۶۰ کیلومتر سرک گردن دیوال، امضاء قرارداد برق ۲۲۰ کیلوولت برای بامیان، آغاز به کار سرک دوشی-بامیان از طرف دوشی، تحکیم کاری بودای صلصال، آغاز به کار فاز ششم، از دو آبی بلوله، سرک دوشی-بامیان گفت که چهره غبار الود شهر بامیان تغییر خواهد کرد و وضعیت مردم بهتر می شود.

والی بامیان در رابطه به سرک دره صوف-یکه ولنگ گفت که امیدواری زیاد وجود دارد تا کار این سرک نیز در سال جاری شروع شود.

محمد طاهر زهیر والی بامیان، امضای قرارداد بین شرکت برشنا و بانک انکشاف آسیایی، با حضور شخص رئیس جمهور، در خصوص برق رسانی به بامیان و مناطق مرکزی، را یک دستآورد کلان عنوان کرد.

آقای زهیر امضای این قرارداد و تطبیق و تکمیل آن تا سال ۱۳۹۸ را یک گام مثبت، مؤثر و پایدار، برای بهبود وضعیت زندگی مردم و انکشاف مناطق مرکزی عنوان کرد و آن را به مردم و شهروندان شریف بامیان تبریک گفت.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *