• انتشار: ۲ سنبله ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۳:۴۱
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 12631
پرینت

والی بامیان از رهایی دو متهم به فساد توسط دادگاه ابتدایی اظهار نگرانی کرد

محمد طاهر زهیر، والی بامیان از رهایی دو متهم به فساد اداری اداره ریاست معارف اظهار تاسف کرده و گفته که همچنان با فساد اداری مبارزه خواهد کرد.

خبرنامه ای که دفتر مطبوعاتی ولایت بامیان منتشر کرده، امده است که اداره محلی ولایت بامیان به استقلالیت قضایی دادگاه ها احترام می گذارد اما توقع دارد که عدالت اجرا شود.دفتر والی همچنان گفته است که مردم و شهروندان بامیان نیز توقع و انتظار دارند تا محاکم، عدالت را اجرا و در راستای تأمین عدالت، مردم و اداره محلی را همکاری کند.

این اداره همچنین گفته در خصوص قضیه فساد اداری در ریاست معارف نیز انتظار این بود که به صورت موردی خواستار تحقیق مجدد می گردید، نه بطلان فیصله محکمه ابتدائیه شهری.

در خبرنامه نوشته که اداره محلی بامیان، یکبار دیگر بر عزم و اراده ی ثابت، استوار، پیگیر و دوامدارش در امر مبارزه با فساد اداری و تمام فساد پیشگان تأکید می کند و از اقداماتی که، تا کنون در امر مبارزه با فساد اداری، با مدارک و شواهد، انجام داده است، حمایت نموده و آن را بجا و مناسب می داند و بر ادامه آن نیز استوار است.

ولایت بامیان گفته از نهادهای قضائی وعدلی تقاضا داریم تا در راستای تأمین عدالت و مبارزه با فساد اداری مردم و اداره محلی بامیان را یاری و همکاری کنند.

این اداره گفته، حکومت محلی بامیان در مورد قضیه فساد اداری ریاست معارف و متهمین این قضیه، بخصوص محمد رضا ادا و دیگر متهمین، امیدوار است تا محکمه استیناف بامیان، با توجه به حساسیت اجتماعی، افکار عمومی و روان جمعی در بامیان، در رابطه به بطلان فیصله ابتدائیه شهری تجدید نظر کند و از روند مبارزه با فساد اداری، مطابق قانون و مدارک و شواهد حمایت و با اداره محلی بامیان همکاری کند.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *