• انتشار: ۱۳ عقرب ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۵۳
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 30260
پرینت

هلاکت ۷ تروریست داعشی در ننگرهار

در حمله هوایی نیروهای خارجی در ولسوالی نازیان ولایت ننگرهار هفت تروریست داعشی کشته شدند.

به گزارش رها، قول اردوی ۲۰۱ سیلاب امروز (یکشنبه ۱۳ عقرب) با نشر خبرنامه ای گفته است که در یک حمله هوایی نیروهای خارجی در ولایت ننگرهار هفت جنگجوی داعش کشته شدند.
در این خبرنامه آمده است که هلیکوپتر‌های نیروهای حمایت قاطع در حوالی ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز یک پناه‌گاه گروه تروریستی داعش را در ولسوالی نازیان ننگرهارآماج حمله‌های هوایی قرار دادند.
خبرنامه می‌افزاید که درین حمله هفت تروریست داعشی کشته شدند.
در مورد زخمیان این حمله درخبرنامه چیزی گفته نشده است.
از سوی دیگر (شنبه ۱۲عقرب) در یک درگیری میان نیروهای دولتی و طالبان در روستای گورتپه در ولسوالی چمتال ولایت بلخ دو جنگجوی طالب کشته و سه نفر دیگر شان زخمی شدند.
مسئولان قول اردوی ۲۰۹ شاهین می‌گویند که دراین درگیری یک مقدار جنگ افزار جنگجویان طالبان نیز بدست نیروهای دولتی افتاده است.
هلاکت ۲۳ داعشی در ولسوالی هسکه
همچنین در خبر دیگر دفتر مطبوعاتی والی ننگرهار با نشر خبرنامه ای اعلام کرده است که ۲۳ تروریست داعش در نتیجه‌ عملیات نیروهای ویژه امنیت ملی کشته در ولسوالی هسکه این ولایت کشته شده‌اند.
در این اعلامیه گفته شده که نیروهای امنیت ملی بر یک تجمع اعضای رهبری داعش”حملات هوایی و زمینی انجام داده‌اند که در نتیجه‌ آن پنج انبار سلاح، مهمات و مواد انفجاری این گروه نیز از نابود شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *