• انتشار: ۵ میزان ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۰۹
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 29474
پرینت
در اعتراض به نا امنی های اخیر

نیروهای خیزش مردمی جاده کابل بامیان را مسدود کردند

جبهه مقاومت مردمی در ولایت میدان وردک با انشتار اعلامیه ای گفته است جاده کابل – بامیان را از تاریخ ( ۵ میزان۱۳۹۷) بر رفت و آمد هرنوع وسایط نقلیه مسدود می کند.

در همین حال گفته می شود که نیروهای خیزش مردمی به رهبری فرمانده شمشیر مسیر کابل- بامیان را در ولسوالی جلریز ولایت میدان وردک مسدود کرده اند.

منابع محلی در ولسوالی جلریز ولایت میدان وردک گفته است که نیروهای خیزش مردمی از مردم محل خواسته بودند تا کسانی را که در قتل سه مسافر در این ولسوالی دست داشته بودند را به آنها معرفی نمایند که تا کنون این افراد معرفی نشده به این دلیل آنها مسیر کابل- بامیان، را مسدود کرده اند.

به گفته این منبع ده ها فرد مسلح خیزش مردمی در نواحی ولسوالی جلریز گردهم آمده اند و این مسیر را به روی ترافیک مسدود کرده اند.

این در حالی است که حدود دو هفته قبل طالبان ۵ مسافر را از موتر های شان پایین کرده و به گلوله بسته بودند که از این میان ۳ تن شهید و دو تن دیگر زخمی شده بوند.

این برای چندمین بار است که مردم در اعتراض به ناامنی ها و نداشتن امنیت جانی در مسیر جاده کابل – بامیان این جاده را مسدود می کنند.

همچنین جبهه مقاومت مردمی در اعلامیه امروز خود تاکید کرده است که مسیر مناطق مرکزی به دلیل نا امنی‌های اخیر در دره میدان و حادثه تکانه بر روی ترافیک مسدود بوده و تا برآورده شدن خواست مردم که تامین امنیت می‌باشد هیچ‌کس حق رفت و آمد از مسیر دره میدان را ندارد.

این جبهه از مسافرین و اداره ترانسپورت های مسافربری جاده بامیان – کابل خواسته است تا اطلاع ثانوی از این مسیر رفت و آمد نکنند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *