• انتشار: ۱۷ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۴۰
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 28061
پرینت

نیروهای امنیتی ۵۹ هراس افکن را به هلاکت رساندند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۵۹ تن از هراس افکنان را طی درگیری های متفاوت در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسانده اند.

وزارت دفاع ملی امروز (دوشنبه) با ارسال خبرنامه ای نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ عملیات مشترک تهاجمی و تصفیه ای پلان شده و ۶۶ عملیات خاص کوماندویی و ۹ ضربه هوایی اجرا کردند، که در نتیجه این عملیات ها، دست کم ۵۹ هراس افکن به هلاکت رسیدند و ۳۴ تن دیگر زخمی شدند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می نویسد که طی عملیات در ولسوالی دهراوود و مرکز ولایت ارزگان ۱۸ تن از جنگجویان گروه طالبان به هلاکت رسیده و ۱۴ تن دیگرشان زخمی شدند.

در ولسوالی دایچوپان ولایت زابل نیز ۱۰ تن از هراس افکنان کشته شده و مقادیری سلاح و مهمات آنان نیز منهدم گردید.

در ولسوالی معروف ولایت کندهار هم ۹ هراس افکن کشته شده ۷ تن دیگر زخمی و در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه نیز ۶ تن از شورشیان مسلح کشته شده و ۲ تن دیگرشان زخمی شدند.

به همین ترتیب، طی عملیات در ولسوالی های سنگین، گرشک و نادعلی ولایت هلمند ۶ هراس افکن کشته شده و ۴ تن دیگر زخمی، در ولسوالی اندر ولایت غزنی ۵ دهشت افکن کشته شده، در ولسوالی المار ولایت فاریاب نیز ۵ هراس افکن کشته شده و ۳ تن دیگر زخمی و در ولسوالی علیشنگ ولایت لغمان نیز ۴ تن از دهشت افکنان زخمی شدند.

هیچ یک از گروه های مسلح به شمول طالبان تاکنون در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *