• انتشار: ۴ اسد ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۴:۰۷
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 11406
پرینت

نیروهای امنیتی ۴۴ تروریست گروه داعش و طالبان را در ۲۴ ساعت گذشته کشتند

وزارت امور داخله می گوید که در نتیجه درگیری و حملات هوایی در مربوطات ولسوالی اچین ولایت ننگرهار، ولسوالی درقد ولایت تخار و ولسوالی پشت رود ولایت فراه، ۴۴ جنگجو وابسته به گروه تروریستی داعش و طالبان به هلاکت رسیدند.

خبرنامه ای که این وزارت منتشر کرده امده است که در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر ۴۴ کشته، ۴۷ دهشت افگن دیگر وابسته به این گروه ها زخمی شده اند.

تفصیل رویداد ها:

ننگرهار- اچین

در نتیجه حمله هوایی روز گذشته که در مربوطات ولسوالی اچین ولایت ننگرهار راه اندازی شد، ۲۵ جنگجو وابسته به گروه تروریستی داعش به شمول یک قوماندان آنان به نام عبدالقیوم به هلاکت رسیده و یک فرمانده این گروه زخمی شده و مقداری جنگ افزار این گروه نیز تخریب واز بین برده شده است.

تخار- درقد

در نتیجه درگیری نیروهای پولیس ملی با هراس افگنان طالب در روستای بصیر خیل ولسوالی درقد ولایت تخار که عصر دیروز به وقوع پیوست، ۱۱ دهشت افگن طالب هلاک و ۲۸ تن دیگر آن زخم برداشتند.

فراه- پشت رود

در یک ضد حمله نیروهای پولیس ملی در مربوطات ولسوالی پشت رود ولایت فراه که صبح دیروز به وقوع پیوست، ۸ دهشت افگن وابسته به طالبان هلاک و ۱۸ دهشت افگن دیگر زخم برداشته و دو عراده موتر و مقداری جنگ افزار مربوط به این گروه نیز تخریب و از بین برده شده است.

وزارت داخله می گوید، نیروهای امنیتی، با عزم واراده قوی در امر مبارزه با تروریزم و دهشت افگنی کار و پیکار نموده و در این راستا از هیچ گونه تلاش دریغ نخواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *